Wiadomości 5 grudnia 2019

Przy pomocy skrótów użytkownicy mogą spersonalizować swojego pilota!

W pilotach LINAK® HC40 w wersji Advanced można nie tylko zapisywać w pamięci wybrane położenia łóżka, ale również tworzyć indywidualne skróty do obsługi najczęściej wybieranych funkcji i powracać do ulubionych pozycji – jednym kliknięciem!

Wszyscy znamy to uczucie, które towarzyszy nam w chwilach zadowolenia, na przykład, z dobrego jedzenia, ładnego ubrania, wyjątkowo komfortowego fotela, ulubionego zajęcia lub czytania w wygodnej pozycji. Trudno to wyjaśnić, ale tak właśnie jest. A teraz pomyślmy o sytuacji, w której próbujemy ugotować dokładnie tę samą potrawę, kupić podobne ubranie lub usiąść w tej samej wygodnej pozycji. To prawie niemożliwe!

To jednak już przeszłość! Przynajmniej w przypadku łóżka wypoczynkowego. Dla tych osób, które znalazły na swoim łóżku idealną pozycję do czytania lub odpoczynku lub też wybrały funkcję, z której chcą regularnie korzystać, mamy dobrą radę: utwórzcie do niej skrót!

Przeczytaj cały artykuł i dowiedz się więcej na temat możliwości w zakresie tworzenia skrótów i zapisywania położenia.

Więcej informacji na temat serii pilotów HC40 można znaleźć na stronie: linak.com/hc40.

 

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.