Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 10 października 2019

Przemyślana konstrukcja i wyjątkowa funkcjonalność: Piloty z serii HC40 w wersji Advanced

Piloty z serii HC40 w wersji Advanced wyznaczają nowy standard obsługi łóżek wypoczynkowych. Modele HC40 TWIST™ i HC40 FRAME™ odznaczają się estetyczną i prostą formą. Bez względu na liczbę silników, zapisanych położeń i opcji masażu, pilot ma zawsze ten sam przejrzysty układ. Obie wersje są dostępne z dodatkowymi funkcjami, takimi jak kolorowy wyświetlacz z regulacją natężenia światła, cichy alarm w formie wibracji oraz personalizowane powitania.

Modele HC40 FRAME™ i HC40 TWIST™ w wersji Advanced

Tej wiosny wprowadziliśmy do oferty pilotów do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia całkowicie nowy standard. Zaprezentowaliśmy serię pilotów HC40 , które z powodzeniem zastępują dodatkowe urządzenia przy łóżku.

Modele HC40 TWIST™ Advanced i HC40 FRAME™ Advanced  odznaczają się estetyczną i prostą formą. Bez względu na liczbę silników, zapisanych położeń i opcji masażu, pilot ma zawsze ten sam przejrzysty układ. Obie wersje są dostępne z dodatkowymi funkcjami, takimi jak kolorowy wyświetlacz z regulacją natężenia światła, cichy alarm w formie wibracji oraz personalizowane powitania. Innymi słowy: nie bez powodu posiadają oznaczenie „Advanced”.

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu, z którego można dowiedzieć się, w jaki sposób udało nam się połączyć potrzeby użytkowników i aktualne trendy z funkcjonalnością i estetyką w pilotach z serii HC40.

Więcej informacji na temat serii pilotów HC40 można znaleźć na stronie: HC40 – Pilot, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z lokalnym oddziałem firmy LINAK .

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt