Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 24 września 2019

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 2 – intuicyjny montaż, elegancki wygląd i wydajność LINAK

LINAK® wprowadza na rynek nowe rozwiązanie z ramą do stołów biurowych, które zapewnia producentom biurek najbardziej intuicyjny i najszybszy sposób na stworzenie wysokiej jakości stanowiska do pracy biurowej.

Podstawę nowego rozwiązania z kompletną ramą LINAK® Desk Frame 2 (DF2) stanowi teleskopowa belka, w którą wbudowany został układ elektryczny, silnik i okablowanie. Dzięki temu, że moduł belki jest w całości wstępnie zmontowany, złożenie biurka jest niezwykle proste.

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 2

Prosty i intuicyjny montaż
Marka LINAK jest powszechnie kojarzona z produktami prostymi w montażu, a w przypadku DF2 montaż jest prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystkie cztery elementy systemu mocowane są na zatrzask lub przykręcane zaledwie kilkoma wkrętami. Sercem rozwiązania DF2 jest belka z fabrycznie zamontowanymi wewnątrz niej silnikiem, układem elektrycznym i okablowaniem.

 

Wystarczy wpiąć dwa wsporniki montażowe do belki, przymocować do niej nogi (kolumny podnoszące) oraz podłączyć panel biurkowy i kabel sieciowy. Następnie kilkoma wkrętami przykręcić do nóg stopy LINAK DL Feet™ i dodać blat. Tak oto nowe biurko do pracy siedząco-stojącej jest gotowe do użytku. Prościej nie będzie!

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 2

Belka, kolumny podnoszące i stopy: elegancki minimalizm
Zadbaliśmy o to, aby każdy element koncepcji DF2 był równie elegancki, co intuicyjny w obsłudze. Okładziny ślizgowe są niewidoczne, bo zostały ukryte w kolumnach podnoszących. Dzięki temu profile kolumn są bardziej delikatne i eleganckie.
Z kolei wewnątrz belki zostały poprowadzone kable, tak więc one również są niewidoczne, co jeszcze bardziej poprawia ogólną estetykę całego rozwiązania. Po dokręceniu stóp LINAK DL Feet wystarczy dodać blat i cieszyć się luksusowym biurkiem najwyższej jakości, z której słyną wszystkie produkty marki LINAK.

 

Wysoka wydajność każdego systemu LINAK
DF2 jest wprawdzie całkowicie nowym i nieco innym rozwiązaniem, ale odznacza się równie wysoką wydajnością, co wszystkie inne rozwiązania na bazie siłowników LINAK®. Każdy element, każdy produkt i każdy system, zanim trafi na rynek, jest poddawany tym samym rygorystycznym testom, a nasze zaawansowane rozwiązania automatyzacyjne zapewniają niezmiennie wysoki poziom jakości na każdym etapie produkcji.

Usprawniona logistyka i prostsza obsługa
Dążąc do zapewnienia jak najprostszych i jak najbardziej intuicyjnych rozwiązań, usprawniliśmy dodatkowo obsługę logistyczną Desk Frame 2. Wszystko, czego potrzeba do zmontowania ramy, jest dostarczane w czterech skompletowanych opakowaniach, których obsługa jest prosta i przejrzysta zarówno dla personelu magazynu, jak i serwisu technicznego.

Aby dowiedzieć się więcej na temat systemu Desk Frame 2 i korzyści, jakie niesie ze sobą rozwiązanie z kompletną ramą LINAK®, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.