Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 10 września 2019

Wyższy standard biurka — przedstawiamy DL PLUS™ z niewidocznymi podkładkami ślizgowymi

Producenci mają teraz jeszcze więcej możliwości projektowania regulowanych stanowisk biurowych. Firma LINAK wprowadza wersję popularnych kolumn podnoszących DL6 z niewidocznymi podkładkami ślizgowymi, zwaną DL6 PLUS. Ich estetyczna forma dodaje wyrafinowania ekskluzywnym projektom biurek.

Estetyczna konstrukcja jest dominującym elementem podczas tworzenia regulowanych stanowisk biurowych lub mebli do sal konferencyjnych, więc LINAK oferuje zoptymalizowane opcje projektowe dla kolumn podnoszących.

Ten projekt nazywamy DL PLUS™.

Obejmuje on kolumny podnoszące LINAK® z niewidocznymi podkładkami ślizgowymi, które sprawiają, że profile kolumn są bardziej delikatne i eleganckie. Dzięki temu projektanci mogą zadowolić wymagających klientów.

Ciągłe rozszerzanie opcji kolumn podnoszących DL
DL PLUS to kolejny wariant szerokiego segmentu kolumn podnoszących DL. Jako pierwszy produkt z serii kolumn z nową opcją PLUS przedstawiamy bardzo popularną kolumnę podnoszącą DL6, która obecnie jest dostępna w 7 wariantach — DL6 Standard, DL6 IC (ze zintegrowanym sterownikiem), DL6 ze wspornikami ławowymi lub wspornikiem mocującym, DL6 PIEZO™, wersja 1,200 N do cięzkich stanowisk roboczych — a teraz także DL6 PLUS.

Ikona Plug & Play

Plug and Play™ — wszystko do siebie pasuje
Podobnie jak wszystkie kolumny podnoszące DL, nowa DL6 PLUS została zaprojektowana z mozliwością prostego montażu Plug & Play, co oznacza, że jest kompatybilna prawie z każdym produktem z rodziny DESKLINE®. W skrócie oznacza to, że nie ma potrzeby martwić się o system, dodając nowy produkt w wersji DL PLUS do katalogu. Wszystko do siebie pasuje i działa bez zarzutu.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat wersji DL PLUS lub poznać różne opcje do systemów biurkowych, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem LINAK®.