Wiadomości 12 czerwca 2019

Nowy pilot HC40 LINAK jest już dostępny

Przegapiłeś? Na targach Interzum 2019 w Kolonii (Niemcy) firma LINAK wprowadziła na rynek zupełnie nową serię pilotów do systemów łóżek wypoczynkowych. Pilot HC40 został bardzo gorąco przyjęty, a jego projekt zorientowany na użytkownika może całkowicie zmienić standardy rynkowe.

Ich nazwy to HC40 TWIST™ i HC40 FRAME™. Dwa unikalne modele, każdy dla wersji standardowej i zaawansowanej, z nowej serii pilotów LINAK®, zapewniających prostą obsługę zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych systemów łóżek.

Seria HC40 została przedstawiona podczas targów Interzum 2019 w Kolonii w Niemczech, a jej przyjęcie było bardzo pozytywne. Wiele pytań dotyczyło ogromnej ilości pracy włożonej w opracowanie tych dwóch modeli.

Rozpoczęto od wnikliwej analizy opinii i potrzeb użytkowników
Zdajemy sobie doskonale sprawę, że nasz sukces zależy od opinii użytkowników i klientów. Dlatego proces opracowywania pilota HC40 rozpoczął się od zbierania opinii użytkowników. Dzięki połączeniu tej wiedzy z naszą znajomością rynku powstała seria pilotów wyznaczająca znacznie bardziej zaawansowany standard dla gromadzenia informacji zwrotnych od użytkowników końcowych i otwierająca nowe możliwości personalizacji i konfiguracji mebli wypoczynkowych.

Jest to pilot „zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkownika” — wyjątkowy i jak dotąd jedyny w swoim rodzaju!

Seria HC40 została pozytywnie przyjęta przez odwiedzających targi. Na targach interzum zobaczyliśmy, że ciężka praca popłaca. Seria HC40 została pozytywnie przyjęta przez odwiedzających targi.
 

Więcej informacji można znaleźć w oficjalnym komunikacie lub na stronie dedykowanej HC40: www.linak.pl/hc40.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.