Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 16 maja 2019

Nowa skrzynka kontrolna z serii CO wzbogaca możliwości sprzętowe w branży medycznej

LINAK® wprowadza kolejną wydajną skrzynkę kontrolną do zastosowań w sprzęcie medycznym z regulacją położenia. Dostępna z zasilaczem impulsowym o mocy 280 W i stopniem szczelności IPX6 Washable DURA™, skrzynka kontrolna CO65 wpisuje się idealnie w asortyment skrzynek kontrolnych LINAK® z technologią OpenBus™.

CO65

Wprowadzenie nowej skrzynki poszerza platformę skrzynek kontrolnych LINAK do zastosowań w sprzęcie medycznym z regulacją położenia i sprawia, że odpowiednie skonfigurowanie systemu do sprzętu medycznego na etapie jego produkcji jest teraz jeszcze łatwiejsze.

Nowy model CO65 to czterokanałowa skrzynka kontrolna z technologią OpenBus™ i intuicyjnym systemem zarządzania kablami, przeznaczona do programowalnych systemów na bazie siłowników. Została zaprojektowana z myślą o wielu wariantach prostego montażu.

Duża wydajność, wysoki stopień szczelności i wiele możliwości
Skrzynka CO65 jest wyposażona w zasilacz impulsowy o mocy 280 W, co sprawia, że idealnie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań w rozwiązaniach dla szpitali i domów opieki. Obok modelu CO71, który jest dostępny z zasilaczem impulsowym o mocy 350 W SMPS i technologią Bluetooth® oraz przygotowany pod rozwiązanie CO-Link™, skrzynka kontrolna CO65 jest najlepszym wyborem w zastosowaniach, w których liczą się moc i prędkość oraz potrzeba odporności na mycie w standardzie IPX6 Washable DURA™.

Wyższy poziom higieny z IPX6 Washable DURA™
Wszystkie skrzynki kontrolne z serii CO spełniają surowe kryteria standardu LINAK ze stopniem szczelności IPX6 Washable DURA™. Skrzynka kontrolna CO65 nie jest w tym względzie wyjątkiem. Oznacza on, że urządzenia są wodoszczelne i przystosowane do mycia maszynowego w stopniu znacząco wyższym, niż przewidują aktualne normy.

Dzięki temu producenci sprzętu mogą oferować rozwiązania, które spełniają najwyższe z możliwych standardy higieniczne i są wyposażone w systemy regulacji położenia o znacznie dłuższej żywotności.

Łatwy montaż i prosta obsługa
Dzięki innowacyjnemu wspornikowi LINAK® montaż systemów ze skrzynką kontrolną CO jest niezwykle prosty. Wspornik pozwala na zamocowanie skrzynek kontrolnych w różnych położeniach, optymalnie dopasowując je do potrzeb danej aplikacji, a wszystkie skrzynki kontrolne mogą korzystać z zasilania awaryjnego na bazie akumulatora, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Te funkcje wyznaczają nowy standard dla produktów LINAK.

Aby dowiedzieć się więcej na temat skrzynki kontrolnej LINAK® CO65, skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt