Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 6 marca 2019

Liczne zalety elektrycznej regulacji stołów operacyjnych

Bardzo duża moc, płynny i cichy ruch, liczne funkcje zwiększające wartość całej aplikacji oraz szerokie możliwości w zakresie personalizacji, takie jak np. spersonalizowane ustalanie położenia – LINAK® nieustannie zwiększa możliwości w zakresie elektrycznej regulacji zaawansowanych urządzeń medycznych.

Liczne zalety elektrycznej regulacji stołów operacyjnych

Do już bogatej oferty LINAK® dołączyło kilka nowych produktów siłownikowych. Niektóre z nich, na przykład kolumna podnosząca LC3 i siłownik LA40 HP, uzupełniają asortyment produktów mających oferować wysoką moc i dużą prędkość, natomiast inne, takie jak skrzynka kontrolna CO71, zawierają spersonalizowane oprogramowanie, które umożliwia tworzenie zaawansowanych schematów ruchu na potrzeby danej aplikacji. Wprowadzenie skrzynki przyłączeniowej PJ2 lub rozwiązania LINAK® CO-Link™ pozwoli na dodanie kolejnych kanałów i opcji.

Cechą wspólną wszystkich tych produktów jest łatwość montażu i integracji z zaawansowanymi urządzeniami medycznymi, takimi jak stoły operacyjne i fotele zabiegowe. 

Technologia OpenBus™ zapewnia dostęp do większej funkcjonalności
Wiele nowych produktów LINAK wykorzystuje protokół komunikacyjny OpenBus™, podążając za ogólnie rosnącym zapotrzebowaniem na rozwiązania cyfrowe. W rozwiązaniach siłownikowych LINAK do stołów operacyjnych, skrzynki kontrolne, takie jak CO41, CO61 lub CO71, dostarczają niezbędną moc do siłowników, a także zawierają spersonalizowane oprogramowanie, które zapewnia dostęp do funkcji pamięci położenia i koordynuje płynną realizację zaawansowanych schematów ruchu.

Systemy siłownikowe LINAK® to także więcej możliwości zapewnienia bezpieczeństwa. Na przykład: elektroniczna ochrona przeciążeniowa (EOP) zintegrowana ze skrzynką kontrolną monitoruje obciążenie i odcina zasilanie przy zdefiniowanej bezpiecznej wartości. Nakrętka bezpieczeństwa i klin dbają o bezpieczeństwo eksploatacji sprzętu w każdych warunkach. Natomiast skrzynka kontrolna zapewnia dostęp do informacji na temat dokładnego położenia siłownika oraz stanu naładowania akumulatora, a także umożliwia odczyt ogólnych danych serwisowych.

Łatwy montaż i bardzo prosta obsługa
Wszystkie produkty LINAK do zastosowań medycznych są ze sobą kompatybilne. To oznacza, że wybrane produkty można łączyć, tworząc optymalny system siłownikowy, dopasowany do indywidualnej specyfiki stołu operacyjnego. Wszystkie elementy doskonale do siebie pasują, a ich montaż dodatkowo ułatwia przemyślany system zarządzania kablami. 

Wprowadzenie do rozwiązania przyrządu serwisowego LINAK zapewni możliwość odczytu parametrów pracy siłownika i stanu naładowania akumulatora. Zaowocuje to optymalnie długim czasem pracy bez przestojów i pozwoli zapobiec potencjalnym problemom. Nazywamy to konserwacją zapobiegawczą. W efekcie nasze rozwiązania są praktycznie bezobsługowe. 

Spersonalizowane i gotowe do podjęcia przyszłych wyzwań
LINAK zawsze nawiązuje z klientami długofalową współpracę i zapewnia im szeroko zakrojone wsparcie. Nasze oprogramowanie i rozwiązania są personalizowane pod kątem indywidualnych preferencji oraz monitorowane przez naszych konsultantów. Nasze skrzynki kontrolne przygotowane są do obsługi poprzez technologię (Bluetooth® Low Energy) i IoT, jeszcze bardziej zwiększając możliwości całego systemu.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości integracji zaawansowanych systemów siłownikowych w standardzie OpenBus™ i usprawnienia stołów operacyjnych, skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK.


Liczne zalety elektrycznej regulacji stołów operacyjnych

CO-Link™
CO-Link™ umożliwia podwojenie liczby kanałów w systemach siłowników przy zastosowaniu już dostępnych produktów LINAK. Pozwala uzyskać dwukrotnie większą moc i prowadzić obsługę za pomocą tego samego (pojedynczego) panelu obsługowego.

 

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt