Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 6 grudnia 2018

Ku nowym standardom higieny – rok po roku

Higiena jest nieodłącznym elementem działalności szpitali i branży opieki medycznej od ponad 150 lat. Jako producent zaawansowanych napędów do sprzętu medycznego z regulacją położenia, LINAK przyjmuje na siebie zobowiązanie nieustannego wspierania poprawy warunków higieny poprzez dostarczanie czystych i odpornych na mycie produktów. Droga, którą idziemy, nigdy się nie kończy.

W połowie XIX wieku, dwaj postępowi lekarze, dr Oliver Wendell Holmes i dr Ignaz Semmelweis, wykazali w swoich publikacjach, że dezynfekcja rąk przez lekarzy i położne przynosi znaczne zmniejszenie liczby zgonów wśród pacjentów. Pozwoliło to dostrzec zależność między zdrowiem podopiecznych i higieną w szpitalach.

Dziś pojęcie „higieny” obejmuje także mycie i dezynfekcję całego sprzętu stosowanego we współczesnych szpitalach. W LINAK jako dostawcy światowej klasy systemów regulacji i rozwiązań na potrzeby różnych zastosowań medycznych, takich jak łóżka szpitalne i podnośniki pacjenta, czujemy się zobowiązani do zapewniania trwałych i odpornych na mycie produktów, które nie tylko spełniają wymagane normy i standardy, lecz je wyprzedzają. 

Dzięki temu możemy wyznaczać coraz to wyższe standardy w tej ważnej dziedzinie. W obszarze rozwiązań odpornych na mycie, nasz nowy standard czystości nazwaliśmy LINAK IPX6 Washable DURA™

Będziemy kontynuować nasze działania na rzecz nieustannej poprawy warunków higieny w branży opieki medycznej, zapoczątkowane przez przełomowe dokonania naszych poprzedników, ponieważ budowanie lepszej przyszłości chcemy zacząć od tworzenia dobrej teraźniejszości.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.