Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 30 listopada 2018

Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji od kuchni

Kolejnym etapem po rozbudowie zakładów produkcyjnych w Danii i Stanach Zjednoczonych było powiększenie powierzchni hali produkcyjnej fabryki LINAK® w Preszowie na Słowacji o dalsze 3,900 m². Zapraszamy do zajrzenia do wnętrza naszej słowackiej fabryki, w której powstają siłowniki TWINDRIVE® TD4.

Fabryka LINAK w Preszowie na Słowacji została uruchomiona w 2014 roku. Niedawno, zaledwie kilka lat po otwarciu, zakład produkcyjny został rozbudowany. Preszowska fabryka LINAK, która specjalizuje się w produkcji siłowników podwójnych, stała się naturalną bazą dla siłownika TWINDRIVE® TD4. Kompaktowa liniowa konstrukcja i szeroki wachlarz funkcji sprawiają, że siłownik TWINDRIVE TD4 nadaje się w szczególności do łóżek wypoczynkowych. Model TD4 jest dostępny w dwóch wersjach (Standard i Advanced), z których każda jest dodatkowo dostępna w wariancie + (plus) o maksymalnym udźwigu do 6000 N. Oznacza to, że siłownik TWINDRIVE TD4 nadaje się do wszystkich typów łóżek ze stelażem listwowym i materacem sprężynowym.


Wszystkie zaawansowane technologicznie siłowniki, produkowane w fabryce w Preszowie, takie jak siłownik TWINDRIVE TD4, spełniają wysokie standardy LINAK. Wysoki stopień automatyzacji zapewnia niezmiennie wysoką jakość, a zaplecze logistyczne dba o utrzymanie niezbędnego poziomu produkcji na przestrzeni całego cyklu dostaw. 

Wyjątkowo dobrze zorganizowana produkcja jest oparta na modelu LEAN, a każdy siłownik opuszcza zakład LINAK dopiero wtedy, gdy mamy pewność, że jest w pełni sprawny – czy to na Słowacji, w Danii, Stanach Zjednoczonych czy w Chinach!

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej produkcji, zapraszamy do kontaktu z lokalnym oddziałem firmy LINAK.Aplikacja Bed Control
Czy wiesz, że łóżko wypoczynkowe z siłownikami TD4 można obsługiwać przy pomocy aplikacji?

Aby to sprawdzić, pobierz aplikację Bed Control od LINAK.
Apple StoreGoogle Play
 

Jakość ma znaczenie
Ponieważ jakość ma znaczenie

Produkcja LINAK według światowych standardów oparta jest na zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań z obszaru technologii informatycznych, automatyki i robotyki. Odznacza się niezmiennie wysokim poziomem jakości we wszystkich zakładach produkcyjnych, a fabryka w Preszowie jest tego potwierdzeniem.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.