Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 29 października 2018

Wysoki wzrost wydajności nowoczesnych stołów operacyjnych

Nowa kolumna podnosząca LINAK® LC3 poszerza zakres dostępnych opcji w zakresie zaawansowanej precyzji ruchu w stołach operacyjnych. Oferta produktowa zaspokaja teraz wszelkie potrzeby w zakresie mocy, precyzji i intuicyjnej obsługi oraz charakterystycznej dla produktów LINAK płynnej regulacji położenia – pozwalając producentom sprzętu już dzisiaj oferować przyszłościowe rozwiązania.

Wysoki wzrost wydajności nowoczesnych stołów operacyjnych

Wprowadzenie kolumny podnoszącej LC3, siłowników LA40 HP i LA20, wydajnej skrzynki kontrolnej CO71 z technologią OpenBus™ oraz skrzynki przyłączeniowej PJ2 pozwoliło LINAK® zmodernizować i poszerzyć asortyment oraz zakres dostępnych opcji pod kątem przyszłych wymagań na potrzeby urządzeń zatwierdzonych do użytku medycznego. 

LC3

Te same produkty, więcej opcji
Kolumna podnosząca LC3 o sile na pchaniu do 6000 N oferuje płynną regulację położenia i znaczną nadwyżkę mocy. Bardzo wysoki moment zginający sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowania jako element podnoszący w nowoczesnych stołach operacyjnych, niezależnie od wielkości obciążenia. Równie nowy siłownik liniowy LA40 HP (High Performance) zapewnia wydajny i szybki ruch w pełnym zakresie skoku, a w połączeniu z, przykładowo, siłownikami LA31 i LA20 jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby klientów w zakresie regulacji położenia.

 

W przypadku skrzynek kontrolnych CO41, CO61 lub CO71 z technologią OpenBus™ istnieje możliwość zastosowania rozwiązania LINAK CO-Link™, które zapewnia dostęp do ośmiu kanałów obsługi jednocześnie. Wprowadzenie skrzynki przyłączeniowej PJ2 pozwoli uzyskać dwa dodatkowe kanały. Zapewnia to praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie tworzenia rozbudowanych schematów ruchu, które dzięki spersonalizowanemu oprogramowaniu można optymalnie dostosować do potrzeb indywidualnej aplikacji.

Zadbaliśmy o to, aby wszystkie produkty z szerokiego asortymentu LINAK doskonale do siebie pasowały.

Współpraca z doświadczonym partnerem oferującym spersonalizowane oprogramowanie
Ścisła współpraca z klientami jest wpisana w sposób funkcjonowania firmy LINAK od początku jej działalności. Aby umożliwić wprowadzenie naszych sprawdzonych i przetestowanych systemów siłowników do zaawansowanych urządzeń medycznych, wsłuchujemy się uważnie w potrzeby naszych klientów i razem z nimi opracowujemy optymalne rozwiązania.

Producentów chcących rozwijać swoją działalność z systemami siłowników LINAK do stołów operacyjnych, foteli zabiegowych i innych zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt