Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 3 września 2018

Firma LINAK przedstawia zestaw Desk Frame: rozwiązanie z kompletną ramą do stołów biurowych

Zestaw Desk Frame 1 firmy LINAK to rozwiązanie obejmujące kompletną ramę stworzone z myślą o producentach stołów biurowych. Rozwiązanie składa się z trzech mniejszych zestawów: ramy górnej w technologii Kick & Click™, zestawu DL SetPack oraz zestawu DL Feet.

Dzięki nowemu rozwiązaniu Desk Frame 1 (DF1) zyskujesz pełną swobodę projektowania. To kompletne i wyjątkowo wszechstronne rozwiązanie zapewnia wszystkie elementy, których potrzeba do zaprojektowania i złożenia kompletnej ramy biurka z elektryczną regulacją wysokości. Są to trzy gotowe pakiety oferujące pełną dowolność łączenia ze sobą elementów. Obejmują one: Ramę. Nogi. Stopy.

Trzy zestawy, tysiące możliwości
Korzystaj z wygody i elastyczności prowadzenia działalności w ramach współpracy z pojedynczym dostawcą. Koncepcja DF1 to sposób na otrzymywanie poszczególnych części biurka (tj. ramy górnej, kolumn podnoszących i stóp) w zapakowanych zestawach, dzięki którym transport produktów staje się wygodniejszy, łatwiejszy i wydajniejszy. 

Desk Frame 1 Kick & Click

Rama. Prosty i innowacyjny montaż
Wybierz ramę górną w technologii Kick & Click™ do biurka, które chcesz stworzyć. Jest to łatwiejszy i szybszy sposób montażu biurka, ponieważ nie wymaga użycia wkrętów. Elementy są łączone z kolumnami podnoszącymi na zatrzask. 

 
Desk Frame 1 DL Setpack

Nogi: Dodaj zapakowany zestaw obejmujący kolumny podnoszące
Wybierz swoje ulubione kolumny podnoszące dostępne w zestawie DL SetPack. Składa się on z dwóch kolumn podnoszących, skrzynki kontrolnej, panelu biurkowego oraz akcesoriów. Producent otrzymuje wszystko, czego potrzebuje do wprowadzenia systemu elektrycznego w połączeniu z bezkompromisową swobodą projektowania wynikającą z faktu, że każda część jest dostępna w różnych wariantach. 

 
Desk Frame 1 DL Feet

Stopy: 10 wariantów do wyboru
Wraz z zestawem LINAK Desk Frame dostępny jest zestaw stóp DL Feet. Pasują one idealnie do naszych kolumn podnoszących DL i są dostępne w dwóch wariantach długości oraz sposobu montażu (na zewnątrz lub wewnątrz). Stopy odznaczają się eleganckim i neutralnym wyglądem, co sprawia, że można je łatwo włączyć do dowolnego projektu konstrukcji biurka.

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat koncepcji LINAK Desk Frame 1, odwiedź sekcję Technologia i trendy.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.