Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 6 czerwca 2018

Tworzenie rozwiązań typu bench w oparciu o kolumny podnoszące ze zintegrowanym sterownikiem (IC)

W związku z tym, że systemy bench są obecnie nadal najszybciej zdobywającym popularność obszarem zastosowań biurowych, w LINAK nadal oferujemy rozwiązania, które podnoszą elastyczność w zakresie ich projektowania i produkcji. Nowy uchwyt LINAK® oferowany jest jako opcjonalne wyposażenie standardowe, dostępne wraz z dwiema kolumnami podnoszącymi ze zintegrowanym sterownikiem (IC) DL o przekroju prostokątnym i kwadratowym.

Tworzenie rozwiązań ławowych w oparciu o kolumny podnoszące ze zintegrowanym sterownikiem (IC)

Skrót IC oznacza serię podstawowych kolumn podnoszących LINAK® ze zintegrowanym sterownikiem. Odznaczają się one prostą konserwacją, obsługą i instalacją w najtańszych biurkach. Teraz dostępne są do zamówienia kolumny podnoszące o przekroju prostokątnym DL5IC i DL6IC , a także kolumny podnoszące o przekroju kwadratowym DL19IC z fabrycznie zamontowanym wspornikiem ławowym.

Uchwyt standardowy z myślą o swobodzie projektowania biurek typu bench
Wspornik ułatwia integrację systemu z różnymi rozwiązaniami stosowanymi w rozwiązaniach typu bench i można do niego zamocować własną szynę łączącą. Ciągi nawiertów montażowych zapewniają pełną swobodę projektowania ław z wykorzystaniem znanych kolumn podnoszących LINAK.

Prosty montaż w najtańszych biurkach
System DL IC składa się z dwóch kolumn podnoszących: kolumny głównej z wbudowanym sterownikiem oraz kolumny pomocniczej. Aby uruchomić system, wystarczy połączyć ze sobą dwie kolumny podnoszące, wybrać panel biurkowy i podłączyć zasilacz impulsowy (Switch Mode Power Supply, SMPS). 

Odkryj ofertę produktową LINAK
Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w obszarze technologii siłowników liniowych w LINAK wyznaczamy standardy dla biurek do pracy siedząco-stojącej z elektryczną regulacją wysokości oraz możemy poszczycić się najszerszą ofertą produktową dla rynku mebli biurowych.
 
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą segmentu LINAK® DESKLINE®, aby uzyskać przegląd wysokiej jakości rozwiązań LINAK dla stołów biurowych. 


Tworzenie rozwiązań ławowych w oparciu o kolumny podnoszące ze zintegrowanym sterownikiem (IC)
Za kulisami powstania systemów bench
Optymalne wykorzystanie ograniczonej powierzchni biurowej jest dla firm ogromnym wyzwaniem. Oferując unikalny system bench, możesz wprowadzić do swoich biurek element elastyczności i wesprzeć klienta w urządzaniu biura. Więcej informacji na temat systemów bench tworzonych z wykorzystaniem uchwytów można znaleźć w sekcji Technologia i trendy.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt