Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 15 maja 2018

Zaproponuj swoim klientom opcję cyfrowej obsługi

Zastosowanie systemu siłowników LINAK w meblach wypoczynkowych pozwala na zaoferowanie klientom trzech sposobów cyfrowej obsługi.

Aplikacje na urządzenia mobilne szybko zyskują na popularności, a klienci pozytywnie reagują na ten trend – podobnie zresztą jak my w LINAK. To właśnie z tego powodu opracowaliśmy: standardową aplikację LINAK Bed Control, opcję pozwalającą na spersonalizowanie aplikacji Bed Control oraz pakiet Software Development Kit (SDK) pozwalający na stworzenie własnej unikalnej aplikacji.

Każdy system LINAK do łóżek wypoczynkowych z siłownikiem TWINDRIVE TD4 lub adapterem LINAK Bluetooth® umożliwia wykorzystanie opcji cyfrowej obsługi. Twoi klienci już wykorzystują smartfony lub inne urządzenia mobilne do wykonywania najróżniejszych codziennych czynności – dlaczego nie zaoferować im także możliwości prowadzenia regulacji napędów łóżka?

Oto trzy dostępne opcje:

Aplikacja LINAK Bed Control: wystarczy skierować klienta do aplikacji LINAK Bed Control. Jest ona dostępna bezpłatnie w sklepach z aplikacjami.

Personalizacja aplikacji Bed Control: zaprezentuj swoją markę za pomocą własnej aplikacji w sklepach z aplikacjami. Pozwól nam zrobić resztę – wystarczy wybrać kolor tła, logo i odsyłacze do produktów, aby spersonalizować aplikację Bed Control. Zbuduj znajomość swojej marki wśród klientów w trzech prostych krokach.

Pakiet Software Development Kit (SDK): dostosuj aplikację do swoich indywidualnych potrzeb. Mając do swojej dyspozycji pakiet LINAK SDK i programistę aplikacji, możesz zaoferować swoim klientom własne, szyte na miarę rozwiązanie. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat różnych produktów cyfrowych LINAK, w tym o pakiecie SDK, lub uzyskać naszą pomoc w realizacji Twojego pomysłu, skontaktuj się z lokalnym oddziałem firmy LINAK.

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt