Wiadomości 8 maja 2018

Pakiet Software Development Kit umożliwia tworzenie własnych aplikacji do obsługi łóżek

Nowy pakiet LINAK Software Development Kit (SDK) ma na celu ułatwienie producentom łóżek wypoczynkowych projektowania własnej aplikacji.

Firma LINAK udostępniła klientom pakiet Software Development Kit (SDK), który umożliwia na przykład producentowi łóżek wypoczynkowych zaprojektowanie aplikacji współpracującej z produktami LINAK. Pakiet SDK został opracowany i przetestowany pod kątem zapewnienia klientom dostępu do niezmiennie najwyższych standardów jakości LINAK w obszarze funkcji cyfrowych. 

Do tej pory możliwa była tylko personalizacja aplikacji LINAK Bed Control na smartfony. Teraz producenci mogą pójść jeszcze dalej! Pakiet SDK umożliwia stworzenie własnej aplikacji, dodanie lub modyfikację funkcji, wprowadzenie własnego układu oraz wiele innych działań. Wszystko, czego potrzebujesz, to dobry pomysł i programista, który zajmie się tworzeniem aplikacji – w LINAK dostarczamy podstawę.

Dostarczaj szyte na miarę aplikacje do obsługi łóżek
Korzystanie z aplikacji na smartfonach stało się częścią codziennego życia wielu osób na całym świecie. W LINAK możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji i wykorzystaniu bezprzewodowej technologii Bluetooth® w rozwiązaniach wykorzystywanych w łóżkach wypoczynkowych z regulacją położenia.

Pakiet SDK oznacza pójście o krok dalej. Pomaga on rozpocząć tworzenie aplikacji oraz zapewnia najlepszą komunikację między adapterem LINAK Bluetooth® lub siłownikami TWINDRIVE korzystającymi z technologii Bluetooth® i samą aplikacją. Mając do swojej dyspozycji pakiet LINAK SDK i programistę aplikacji, można zaoferować swoim klientom własne, szyte na miarę rozwiązanie. 

W LINAK oferujemy środowisko tworzenia własnej wyjątkowej aplikacji
Software Development Kit LINAK to pakiet oprogramowania zawierający plik instalacyjny i bibliotekę poleceń na potrzeby komunikacji z systemami siłowników LINAK przeznaczonymi do łóżek wypoczynkowych. Pakiet dostarczany jest wraz z dokumentacją dla programisty, która obejmuje instrukcję użytkownika oraz bibliotekę odwołań.

Ułatwiamy klientom wyróżnienie się na tle konkurencji, a sam pakiet Software Development Kit LINAK jest oczywiście dostępny dla urządzeń z platformą zarówno Apple iOS, jak i Google Android. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat różnych produktów cyfrowych LINAK, w tym o pakiecie SDK, lub uzyskać naszą pomoc w realizacji pomysłu, skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK


Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.