Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 11 kwietnia 2018

Optymalizacja czasu działania zaworów w zakładach oczyszczania ścieków

Siłowniki LINAK są bardzo łatwe w montażu i integracji, niezawodne oraz niemal nie wymagają konserwacji. Zastosowanie siłowników elektrycznych LINAK może całkowicie zmienić działanie zaworów w zakładach uzdatniania wodzy i oczyszczania ścieków.

Optymalizacja czasu działania zaworów w zakładach oczyszczania ścieków

Wystarczą trzy proste kroki, aby wprowadzić system siłowników LINAK w zasuwie, bramie śluzy/zastawce, zaworze nożowym. Oferta LINAK obejmuje niezawodne rozwiązanie na bazie siłowników, które sprawdzi się idealnie w automatyzacji zaworów w oczyszczalniach ścieków. 

Siłowniki elektryczne powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy LINAK. Są one projektowane pod kątem pracy w trudnych warunkach panujących na zewnątrz, a montaż systemu siłowników jest na tyle łatwy, że może zostać przeprowadzony przez pracowników wewnętrznych, co pozwala oszczędzić czas i zasoby.

Montaż w trzech prostych krokach
Siłowniki LINAK przeznaczone do zastosowań związanych z oczyszczaniem ścieków są dostępne ze specjalnie zaprojektowanym wspornikiem gwarantującym prosty montaż. Polega on na zamocowaniu siłownika do wspornika, a wspornika do zaworu. Wspornik jest przeznaczony do uniwersalnych kołnierzy ISO F07 i F10, które są powszechnie wykorzystywane w przemyśle. W dalszej kolejności należy podłączyć panel obsługowy WCU do siłownika, a następnie do zasilania i systemu SCADA. Potem wystarczy tylko ustawić pozycje otwarcia/zamknięcia na zaworze. Plug & Play™!

Proste w serwisowaniu rozwiązanie do zaworów
Łatwy samodzielny montaż sprawia, że​automatyzacja zaworów ręcznych oraz wymiana siłowników przebiegają szybko i bezproblemowo. Angażowanie zewnętrznych serwisantów w ogóle nie jest konieczne. Zadanie to może wykonać każdy pracownik wewnętrzny. Ponadto siłowniki LINAK zostały dokładnie przetestowane i opracowane pod kątem pracy w trudnych warunkach oraz są z założenia bezobsługowe. Krótko mówiąc: system siłowników LINAK to bardzo wygodne w serwisowaniu rozwiązanie do automatyzacji zaworów.

Szybki zwrot z inwestycji w nowe technologie
Oferta LINAK umożliwia łatwą modernizację i wymianę wyeksploatowanych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji zaworów w oczyszczalniach ścieków w oparciu o wygodny w serwisowaniu systemem. Koszty jego zakupu i zużycia przez niego energii są znacząco niższe w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku.

 
LINAK WCU Basic Regulacja play-icon

LINAK WCU: Regulacja

LINAK WCU Montaż przewodów play-icon

LINAK WCU: Montaż przewodów

LINAK WCU Rozwiązywanie problemów play-icon

LINAK WCU: Rozwiązywanie problemów

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt