Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 3 kwietnia 2018

Aby pomóc w wyborze właściwego rozwiązania, przygotowaliśmy zestawienie właściwości produktów serii TD4.

Siłownik TWINDRIVE TD4 jest dostępny w kilku wersjach. Intuicyjne zestawienie właściwości poszczególnych wersji pomoże w dobraniu optymalnego rozwiązania dla danego zastosowania w łóżkach wypoczynkowych.

Oferta produktowa LINAK w obszarze mebli wypoczynkowych jest stale rozszerzana, czemu towarzyszy wzrost zapotrzebowania na szybkie porównanie poszczególnych wersji produktów. Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży modelu TD4+ w wersji TD4+ Standard i TD4+ Advanced potrzeba uzyskania szybkiego przeglądu właściwości użytkowych zyskała na znaczeniu.

Przegląd taki polega zasadniczo na udzieleniu w formie graficznej odpowiedzi na następujące pytania:

Innymi słowy: poniższy schemat pomoże klientowi ustalić, która wersja siłownika TD4 zaspokoi jego potrzeby lub która skrzynka kontrolna zapewni mu dostęp do opcji, których potrzebuje. 

Kolejne zestawienia w przygotowaniu
Planujemy wprowadzenie kolejnych schematów, które ułatwiają porównywanie właściwości naszych produktów. Koniec z kartkowaniem broszur w celu ustalenia różnicy między wersjami „Standard” i „Advanced” – w tym przypadku siłownika TD4.

Oto schemat porównawczy obejmujący wszystkie aktualne wersje siłownika TWINDRIVE TD4. Mamy nadzieję, że okaże się on przydatny.

 
Schemat porównawczy siłownika TD4+
 

Aby uzyskać dostęp do schematu porównawczego danego produktu, przejdź do opisu tego produktu.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.