Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 15 stycznia 2018

Przedstawiamy serię DL IC – 9 nowych systemów na bazie kolumn podnoszących do najtańszych biurek

Dziewięć nowych kolumn podnoszących ze zintegrowanym sterownikiem to seria systemów rozszerzających liczbę zastosowań w biurkach.

Przedstawiamy serię DL IC – 9 nowych systemów na bazie kolumn podnoszących do najtańszych biurek

Obecnie rozszerzamy naszą ofertę produktową o systemy opracowane specjalnie pod kątem zapewnienia najwyższego stosunku wydajności do ceny w biurkach.

Szeroka oferta produktowa przekłada się na liczne warianty konstrukcyjne biurek
Jeżeli poszukujesz podstawowego rozwiązania siłownikowego na potrzeby produkcji biurek z regulacją wysokości, zapoznaj się z naszą nową rozszerzoną ofertą kolumn podnoszących z obudową silnika z serii DL IC. Systemy DL IC są dostępne z 9 różnymi kolumnami, co przekłada się na dużą swobodę dopasowania konstrukcji biurka do potrzeb. 
 
Prosty montaż w najtańszych biurkach
System DL IC składa się z dwóch kolumn podnoszących: kolumny głównej z wbudowanym sterownikiem oraz kolumny pomocniczej. Montaż wymaga jedynie połączenia obu kolumn, dobrania panelu biurkowego oraz podłączenia zasilacza impulsowego (SMPS, Switch Mode Power Supply). 

Te same wymiary i kompatybilność z systemem Kick & Click™ 
Kolumny podnoszące ze zintegrowanym sterownikiem (IC) odznaczają się tymi samymi wymiarami co nasze dobrze znane standardowe kolumny podnoszące. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie tych samych stóp. Ponadto kolumny podnoszące z serii DL IC są kompatybilne z systemem Kick & Click™, co stanowi gwarancję wyjątkowo prostego montażu w biurku. 

Oferta kolumn podnoszących z serii DL IC obejmuje poniższe modele, z których wszystkie zapewniają najwyższą jakość LINAK.

  • Prostokątny przekrój ze standardowym zakresem regulacji: DL5IC i DL15IC
  • Prostokątny przekrój z szerokim zakresem regulacji: DL6IC i DL16IC
  • Okrągły przekrój ze standardowym zakresem regulacji: DL8IC i DL10IC
  • Okrągły przekrój z szerokim zakresem regulacji: DL9IC i DL11IC
  • Kwadratowy przekrój z szerokim zakresem regulacji: DL19IC

Niezależnie od tego, jakiego rozwiązania na bazie siłowników z szerokimi możliwościami personalizacji poszukujesz – podstawowego, standardowego czy zaawansowanego – możesz zawsze liczyć na najwyższą jakość produktów LINAK. Na pewno znajdziesz u nas system, którego potrzebujesz.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt