Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 31 października 2017

Szybkie i proste parowanie siłownika TD4 z pilotem Bluetooth®

Siłownik LINAK TWINDRIVE® TD4 zapewnia wyjątkowo łatwe parowanie z pilotem Bluetooth® lub smartfonem za pośrednictwem aplikacji w paru prostych krokach.

Szybkie i proste parowanie siłownika TD4 z pilotem Bluetooth®

Parowanie pilota LINAK, smartfona lub tabletu z systemem TD4 w technologii Bluetooth® jest niezwykle proste. 

Niezależnie od tego, czy w systemie wykorzystano siłowniki TD4 Standard, czy TD4 Advanced, współpracujące z nim piloty Bluetooth® można sparować w dwóch prostych krokach. Podłącz siłownik TD4 do zasilania sieciowego; urządzenie będzie gotowe do parowania przez trzy minuty (pulsująca lampka). Wybierz któryś z pilotów LINAK Bluetooth® i naciśnij jednocześnie dwa górne przyciski. Gdy lampka rozświetli się na dłużej, będzie to oznaczało, że system siłowników został sparowany z pilotem. Prościej się nie da. 

Wydaje się to niewiarygodnie łatwe? Obejrzyj poniższy film, aby przekonać się, że takie właśnie jest. 

Szybkie i proste parowanie siłownika TD4 z pilotem Bluetooth®

Parowanie systemu w łóżku ze smartfonem/tabletem 
W LINAK przygotowaliśmy aplikację Bed Control (na platformy iOS i Android), która pozwala na sparowanie siłownika TD4 ze smartfonem lub tabletem. Sparowanie systemu TD4 z takimi urządzeniami jest wyjątkowo proste. Krok 1 jest dokładnie taki, jak opisany wyżej. Podłącz system siłowników do zasilania sieciowego. Następnie aktywuj połączenie Bluetooth® w telefonie/tablecie i uruchom aplikację LINAK Bed Control; wyświetlona zostanie karta wyszukiwania łóżka. Pokazana zostanie lista pobliskich aktywnych systemów LINAK pracujących w oparciu o technologię Bluetooth®. Odnajdź na liście i wybierz swój system TD4 (np. BED 1234). Połączenie z telefonem/tabletem zostało nawiązane. 

Sparowanie większej liczby pilotów lub smartfonów/tabletów jest równie proste. Przyjemnego użytkowania!

Na naszej stronie internetowej znajdziesz także więcej informacji na temat siłowników TD4 Standard i TD4 Advanced, pilotów do łóżek wypoczynkowych oraz aplikacji LINAK Bed Control. Zachęcamy również do kontaktowania się bezpośrednio z lokalnym oddziałem LINAK.

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt