Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 5 października 2017

Zestaw DESKLIFT™ SetPack: oszczędź czas i ułatw sobie pakowanie

Zestaw LINAK DESKLIFT™ SetPack to kompletny pakiet złożony z dwóch kolumn podnoszących wraz z dopasowanymi do nich układami elektronicznymi i przewodami. Montaż biurka LINAK jeszcze nigdy nie był tak prosty.

Zestaw DL SetPack: oszczędź czas i ułatw sobie pakowanie

Dla wybranych kolumn podnoszących LINAK możesz teraz zamówić gotowe do użycia zestawy, które obejmują wszystko, czego potrzeba, aby złożyć jedno biurko, tj. nogi, skrzynki kontrolne, kable silnika, kable zasilające oraz panele biurkowe. Jedna paczka na biurko. Prościej się nie dało. 

Obecnie nasza oferta zestawów DL SetPack obejmuje kolumny podnoszące DL5, DL6, DL15 i DL16

Oszczędź czas i uprość swoje procesy logistyczne, sięgając po zestaw DL SetPack 
Krótko mówiąc: zestaw DL SetPack przynosi ograniczenie komplikacji, ułatwienie przemieszczania oraz ograniczenie ryzyka wystąpienia szkód. 

Jako dopełnienie opatentowanego przez nas systemu Kick & Click™, który zapewnia skrócenie czasu montażu średnio o połowę, zestaw DL SetPack przynosi dalszy wzrost wydajności montażu. 

Ekologiczne opakowanie przystosowane do transportu międzynarodowego 
Do zapakowania zestawu DL SetPack wykorzystujemy stabilny karton wykonany w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu. Zapewniając ochronę środowiska, opakowanie jest jednocześnie łatwiejsze do późniejszej utylizacji. Jest ono także dostosowane do wymiarów palet zgodnie z międzynarodowymi normami, co usprawnia i ułatwia logistykę.

Więcej informacji
Aby dowiedzieć się więcej na temat zestawu DL SetPack, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt