Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 29 czerwca 2017

Prosty montaż za pomocą uniwersalnych wsporników giętych

Wprowadzając do sprzedaży siłownik TD4 TWINDRIVE®, zadbaliśmy także o uniwersalny sposób montażu systemu z siłownikiem do ramy łóżka, co przyniosło znaczące uproszczenie produkcji mebli wypoczynkowych z mechaniczną regulacją.

Prosty montaż za pomocą uniwersalnych wsporników giętych

Prosty montaż za pomocą uniwersalnych wsporników giętych 
Wprowadzając do sprzedaży modele TD4 Standard i TD4 Advanced, zadbaliśmy także o standardowy sposób montażu siłownika TWINDRIVE do ramy łóżka. Koncepcja ta bazuje na uniwersalnym wsporniku wykorzystywanym w branży łóżek wypoczynkowych. Dzięki niemu zastosowanie sprawdzonego i znanego z wysokiej jakości siłownika TWINDRIVE LINAK TD4 jeszcze nigdy nie było równie proste.
 
Prosta zamiana na siłownik TD4
Uniwersalny wspornik gięty sprawia, że model TD4 można z łatwością dopasować do ramy łóżka. Nie jest nawet konieczne modyfikowanie jej konstrukcji. Ponadto odległość pomiędzy osiami siłownika TD4 jest wartością typową w branży łóżek wypoczynkowych.

Uniwersalny wspornik gięty jest wytwarzany w zakładzie LINAK, co stanowi gwarancję prawidłowych wymiarów i właściwego dopasowania do konstrukcji siłownika TD4. Jeżeli jednak produkcja wspornika ma być prowadzona we własnym zakładzie klienta, nie jest konieczne przystosowanie urządzeń produkcyjnych, a spawanie wspornika do ramy wykonywane jest jak dotychczas. 
W efekcie wprowadzenie siłownika TWINDRIVE TD4 jako elementu wyposażenia łóżka wypoczynkowego jeszcze nigdy nie było równie proste.

Obejrzyj film, aby przekonać się, jak łatwo przebiega montaż siłownika TD4.

Aby dowiedzieć się więcej na temat uniwersalnego wspornika giętego LINAK oraz możliwości zastosowania siłownika TWINDRIVE TD4, skontaktuj się z lokalnym oddziałem firmy LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt