Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 10 czerwca 2016

Wyjątkowa swoboda projektowania z siłownikiem DL4S

Ten unikalny model w ofercie DESKLIFT™ (DL) odznacza się zaokrąglonymi krawędziami.

Siłownik DL4S to klasyczna trzyczęściowa liniowa kolumna podnosząca, którą wyróżnia nowoczesny wygląd. Znajduje ona zastosowanie w wielu rozwiązaniach – głównie w stołach biurowych. Ponieważ silnik znajduje się wewnątrz kolumny, produkt odznacza się eleganckim wyglądem i kompaktowymi rozmiarami. Z tego względu łatwo można go wykorzystać w wielu różnych konstrukcjach. 

Jest to kolumna podnosząca o wyjątkowej konstrukcji związanej z wprowadzeniem zaokrąglonych krawędzi, które nadają jej elegancki wygląd. Pozostałe modele z oferty LINAK DESKLIFT to kolumny o przekroju kwadratowym, okrągłym lub prostokątnym. Oznacza to, że siłownik DL4S otwiera szereg dodatkowych możliwości w zakresie konstrukcji stołów biurowych.

Coraz większa liczba kolumn w ofercie segmentu DESKLIFT (DL) przekłada się na wzrost liczby dostępnych możliwości, co stanowi gwarancję pełnej swobody projektowania. 

Dotyczy to także modelu DL4S, który odznacza się wieloma innymi cennymi właściwościami, takimi jak:

  • Elegancka i unikalna konstrukcja, która zapewnia większą swobodę projektowania.
  • Niewielkie wymiary zabudowy z myślą o potrzebach osób różnego wzrostu.
  • Bezgłośna praca – cecha szczególnie pożądana w środowisku biurowym.
  • Konstrukcja PVC-Free™, tj. bez szkodliwego dla zdrowia i środowiska PCW.

Innymi słowy: DL4S to produkt, w którym estetyka łączy się z jakością.

Przeczytaj więcej na temat kolumny DL4S albo skontaktuj się z lokalnym oddziałem firmy, aby uzyskać więcej informacji lub porozmawiać o rozwiązaniach. 

Kolumna podnosząca DL4S

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.