Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 24 maja 2016

Rozwiązanie do budowy biurek z trzema kolumnami na bazie systemu Kick & Click

W LINAK bardzo poważnie traktujemy zagadnienie swobody projektowania. Wyrazem tego jest wprowadzany do sprzedaży zestaw do montażu 3. kolumny w systemie Kick & Click, który umożliwia projektowanie stołów biurowych z trzema kolumnami.

Nowe rozwiązanie do budowy biurek z trzema kolumnami na bazie systemu Kick & Click

System Kick & Click to innowacyjne rozwiązanie do montażu kolumn w biurkach. Premiera systemu Kick & Click miała miejsce w 2015 roku. Od tamtej pory rozwiązanie to cieszy się dużym zainteresowaniem.

Z tym większą dumą prezentujemy kolejną odsłonę produktu: rozwiązanie do budowy biurek z trzema kolumnami na bazie systemu Kick & Click.

Nowe rozwiązanie nazwaliśmy po prostu zestawem do montażu 3. kolumny w systemie Kick & Click. Składanie stołów biurowych z trzema kolumnami jest teraz szybsze, prostsze i bardziej intuicyjne.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, jest to zestaw, a nie samodzielny produkt. Rozwiązanie zakłada wykorzystanie jednego pełnego systemu Kick & Click Adjustable w połączeniu z zestawem do montażu 3. kolumny. 

Zestaw do montażu 3. kolumny składa się z podstawy w postaci systemu Kick & Click, wspornika oraz teleskopowych prowadnic.
Długość prowadnic można regulować w zakresie od 1100 mm do 1700 mm w zależności od rozmiaru biurka.

Mnóstwo możliwości
Możliwa jest realizacja praktycznie każdego projektu biurka w konstrukcji T lub C w oparciu o system Kick & Click. Coraz większa liczba kolumn w ofercie DESKLIFT (DL) przekłada się na wzrost liczby dostępnych możliwości, co stanowi gwarancję pełnej swobody projektowania. Ponieważ najlepsze produkty zapewniają najlepsze rozwiązania!
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt