Wiadomości 27 kwietnia 2016

Przewodnik wyboru systemu Kick & Click pod kątem biurka

System Kick & Click dostępny jest w trzech wersjach. Która z nich będzie odpowiednia dla Ciebie? Przedstawiamy zestawienie najważniejszych kryteriów wyboru.

System Kick & Click™ to nowe, inteligentne rozwiązanie do intuicyjnego montażu kolumn Desklift do blatów biurek.

Jak wiemy, biurka różnią się wielkością, stylem, konstrukcją itp. Z tego powodu system Kick & Click dostępny jest w trzech wersjach z myślą o poszerzeniu zakresu możliwych projektów biurka.

Wersje te noszą nazwy: Kick & Click  Adjustable, Kick & Click Fixed oraz Kick & Click Base. 

Wspólnym elementem wszystkich trzech wersji jest niewidoczny i neutralny stylistycznie wspornik, który nie zaburza designu biurka.

Swoboda umiejscowienia wspornika w systemie Kick & Click pozwala na wykorzystanie biurek w konstrukcji T lub C (z kolumnami usytuowanymi centralnie lub przesuniętymi względem środka).

Przeznaczenie poszczególnych wersji

Kick & Click Fixed

System Kick & Click Fixed to kompaktowe rozwiązanie stworzone pod kątem zastosowań, w których istnieje ograniczony dostęp do wolnej przestrzeni.
  • Do biurek o szerokości do 1,2 m
  • Rozwiązanie szczególnie przydatne w przypadku stanowisk wykorzystywanych przez wielu użytkowników
Kick & Click Adjustable

Jest to najbardziej elastyczne rozwiązanie z regulowaną prowadnicą teleskopową, stworzone pod kątem różnych konstrukcji biurek.
  • Do biurek o szerokości od 1,4 m do 2,0 m
  • Wysoki poziom elastyczności
Kick & Click Base

Jest to rozwiązanie przeznaczone do biurek z blatami lub niestandardowymi prowadnicami jako elementami zapewniającymi stabilność.
  • Zastosowanie systemu Kick & Click nie jest ograniczone długością biurka
  • Rozwiązanie do wykorzystania z niestandardowymi prowadnicami

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.