Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 15 lutego 2016

Szybki, łatwy i intuicyjny montaż biurek

Od czasu premiery systemu Kick & Click™ docierają do nas niezwykle pozytywne głosy klientów. Wynika to z prostego faktu, że system Kick & Click przyspiesza i ułatwia montaż biurek.

Szybki, łatwy i intuicyjny montaż biurek

W tradycyjnych rozwiązaniach montaż dwóch kolumn do blatu biurka wymagał zastosowania dwóch zestawów po sześć wkrętów. Montaż za pomocą systemu Kick & Click nie wymaga użycia ani wkrętów, ani narzędzi. Elementy systemu Kick & Click są ze sobą łączone na zatrzask. Dla naszych klientów oznacza to spore oszczędności.

Istotne oszczędności czasu
System Kick & Click zapewnia szybszy i znacząco łatwiejszy montaż w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Dotyczy to także porównania systemu Kick & Click z dotychczasowym sposobem montażu kolumn LINAK® do ramy górnej. V. Brokop, przedstawiciel firmy Giesselmann, niemieckiego producenta ram do biurek z regulacją wysokości, przeprowadził próby nowego systemu Kick & Click.

„Według moich szacunków montaż każdego biurka jest o 10–12 minut krótszy. Wydaje się to niewiele, ale w przypadku zamówień na 150 biurek oznacza to oszczędność około 25 godzin. To bardzo dużo”!

Wyjątkowość rozwiązania polega na wykorzystaniu innowacyjnego sposobu montażu. Wyeliminowanie konieczności użycia 12 wkrętów oznacza po prostu skrócenie czasu montażu kolumn o połowę.

Kick – Click – Gotowe
Zastanawiasz się, ile czasu to zajmuje? Obejrzyj film, aby przekonać się, jak szybko i łatwo przebiega montaż biurka. System Kick & Click składa się z zaledwie kilku elementów, a jego montaż odbywa się całkowicie intuicyjnie z wykorzystaniem oznaczeń.

Dowiedz się więcej na temat systemu Kick & Click.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt