Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 6 stycznia 2016

Nowy, innowacyjny system Kick & Click sposobem na skrócenie czasu montażu

System DESKLINE Kick & Click sprawia, że mocowanie kolumn do blatu biurka jest teraz bardziej intuicyjne i prostsze. Ponadto pozwala uzyskać swobodę projektowania oraz ograniczyć koszty i czas montażu. Zobacz, jak dzięki systemowi Kick & Click udało się skrócić czas montażu nawet o 10–12 minut.

System Kick & ClickTM to gwarancja przyspieszenia i ułatwienia montażu siłowników w biurku. Mocowanie kolumn do blatu nie wymaga użycia narzędzi ani wkrętów. Elementy są ze sobą łączone na zatrzask, co eliminuje konieczność użycia 2x6 wkrętów – metody znanej ze standardowych rozwiązań. 

V. Brokop z firmy Giesselmann, niemieckiego producenta ram do biurek z regulacją wysokości, przeprowadził próby nowego systemu Kick & ClickTM. „Według moich szacunków montaż każdego biurka jest o 10–12 minut krótszy. Wydaje się to niewiele, ale w przypadku zamówień na 150 biurek oznacza to oszczędność około 25 godzin. To bardzo dużo”!

Eliminacja błędów ludzkich 
Oprócz oszczędności czasu można dostrzec jeszcze jedną korzyść: system Kick & ClickTM pozwala wyeliminować ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego, jakie towarzyszyło montażowi z wykorzystaniem 12 wkrętów. Oznacza to możliwość prowadzenia wydajnego montażu bez obaw o liczbę wkrętów czy ich prawidłowe wkręcenie.

Intuicyjne rozwiązanie 

Dodatkowym atutem jest intuicyjny montaż, który nie wymaga instrukcji. Elementy systemu Kick & Click są ze sobą łączone na zatrzask. 

Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do odwiedzenia strony systemu  LINAK Kick & Click .

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.