Skontaktuj się z Nami Tutaj
Referencje klientów

EasyRobotics przechodzi na wyższy poziom paletyzacji z LINAK

Duńska firma EasyRobotics opracowała system paletyzacji oparty na zastosowaniu kolumny podnoszącej LINAK ELEVATE™, aby móc oferować swoim klientom kompaktowe i elastyczne rozwiązanie, które umożliwia szybkie i jednocześnie dokładne układanie kartonów na odpowiedniej wysokości.

EasyPalletizer Pro firmy EasyRobotics

Firma EasyRobotics jest producentem znormalizowanych rozwiązań dla zrobotyzowanych stanowisk przemysłowych, w których zasadnicze znaczenie dla operacji podnoszenia odgrywają parametry, takie jak stabilność, jakość, precyzja i wytrzymałość. Kolumna ELEVATETM, która spełnia te wymogi, jest integralną częścią kobota paletyzującego EasyPalletiser Pro.

EasyRobotics, podobnie jak LINAK®, ma siedzibę w południowej Danii. Z uwagi na geograficzne sąsiedztwo, partnerstwo z firmą LINAK już na etapie projektowania zrobotyzowanego systemu paletyzacji na bazie kolumny podnoszącej było naturalną koleją rzeczy. Firma EasyRobotics dostarczyła LINAK cennych informacji rynkowych, które są jednym z elementów udanej współpracy.

Obejrzyj wywiad z Andersem Kjempffem, dyrektorem generalnym firmy EasyRobotics, w którym opowiada o systemie EasyPalletizer Pro, swoich doświadczeniach z kolumną podnoszącą ELEVATE i przyszłości kobotów paletyzujących.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt