Skontaktuj się z Nami Tutaj

Rozwiązania na bazie siłowników LINAK odznaczają się elastycznością i są często dostosowywane do konkretnych potrzeb klienta. Oprócz tego firma LINAK współpracuje z dostawcami produktów innych producentów, co przekłada się na zdolność do dostosowania rozwiązania do niemal każdej potrzeby.

Kieruje nami szczera chęć zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Staramy się zawsze dostarczyć optymalne rozwiązanie. To właśnie z tego powodu nie ustajemy w wysiłkach związanych z tworzeniem nowych zastosowań dla siłowników LINAK, np. z wykorzystaniem zintegrowanego sterownika czy magistrali CAN. 

Niemniej jesteśmy świadomi, że nie każde rozwiązanie można uzyskać wyłącznie w oparciu o podzespoły LINAK. Dlatego też prowadzimy współpracę z dostawcami części innych producentów, tak aby dostarczać klientom takie rozwiązania, które stanowią najlepszą odpowiedź na potrzeby rynkowe. 

W ramach tej współpracy powstała oferta, która obejmuje produkty innych producentów, kompatybilne z siłownikami LINAK. Aby zapoznać się z tymi produktami oraz dowiedzieć się, jak zwiększyć wydajność rozwiązania na bazie siłowników z wykorzystaniem zewnętrznych skrzynek kontrolnych dla napędów pojedynczych lub równoległych oraz z wykorzystaniem programatorów, zachęcamy do odwiedzenia poniższej strony:

Produkty innych producentów

Oferujemy produkty, które zapewniają ochronę i wzrost bezpieczeństwa w zastosowaniach obejmujących siłowniki LINAK, w tym także tych, w których wykorzystano produkty innych producentów. Ponadto klienci mogą korzystać z różnych paneli obsługowych, w tym modeli bezprzewodowych i odpornych na ciężkie warunki eksploatacji.

Produkty innych producentów są kompatybilne z siłownikami w niemal wszystkich zastosowaniach przemysłowych. W przypadku ewentualnych pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktowania się z nami.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt