Skontaktuj się z Nami Tutaj
Inżynierowie obsługujący i dokonujący regulacji elektrycznego siłownika I/O

Wszechstronny interfejs I/O™ opracowany z myślą o wielkich umysłach

 — doskonale sprawdzi się w przypadku szerokiej gamy zastosowań przemysłowych

Siłownik LINAK® I/O to definicja wszechstronności. Szeroki zakres ruchu oraz możliwość wyboru opcji sterowania wejściem i wyjściem danych sprawia, że prezentowany siłownik I/O oferuje wprost nieskończone możliwości modyfikacji, zapewniając pełną kontrolę nad funkcjami, których potrzebujesz. Opcje wejść zapewniają zarówno płynną regulację, jak i precyzyjne sterowanie pracą siłownika elektrycznego, natomiast dane wyjściowe dostarczają wprost bezcennych informacji na temat wydajności danego zastosowania.

 

Dostosuj swoje rozwiązanie

Siłownik LINAK I/O wyznacza nowe standardy w zakresie innowacyjności i wydajności, umożliwiając tworzenie jeszcze doskonalszych produktów. Siłownik I/O zapewni Ci pełną kontrolę nad napędem liniowym. Za sprawą funkcji sterowania i regulacji, siłownik można dostosować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Z kolei gdy przejdziesz już do fazy produkcyjnej, otrzymasz od nas w pełni spersonalizowany siłownik, który będzie dokładnie odpowiadał specyfikacjom określonym podczas procesu projektowania.

 

Szybsze przejście od etapu wielkich pomysłów do ich skutecznej realizacji

Dzięki wprost przełomowej wszechstronności uniwersalnego interfejsu I/O firmy LINAK, przekuwanie innowacyjnych pomysłów związanych z zastosowaniem siłowników w rzeczywistość stało się prostsze i o wiele sprawniejsze. Wszystko zaczyna się od stworzenia odpowiedniego prototypu — a więc procesu opartego na próbach i błędach. Kompleksowe funkcje I/O zapewniają możliwość wszechstronnego konfigurowania i testowania ustawień oprogramowania bez konieczności każdorazowego tworzenia nowego prototypu. I/O umożliwia tworzenie inteligentnych rozwiązań na bazie siłowników, zapewniających idealną precyzję, zaawansowaną diagnostykę oraz niezawodność działania.

 
Animacja osi czasowej I/O
 
 

Wybór siłownika: Ta sama jakość, różne poziomy

Nie każdy projekt wymaga wykorzystania pełnego zakresu opcji I/O. Dlatego możesz wybrać jeden z trzech poziomów funkcjonalności: Basic (Podstawowy), Full (Kompletny) i Customised (Spersonalizowany).

Dzięki rozwiązaniu I/O Basic zyskujesz wszystkie zalety IC za sprawą wbudowanego mostka typu H. Wybierając opcję I/O Full, dzięki dostępowi do wszystkich funkcji I/O, będziesz w stanie zarówno przeprowadzać testy, jak i zdobywać cenną wiedzę. Natomiast decydując się na wariant I/O Customized zyskasz możliwość podejmowania decyzji w oparciu o uzyskaną wiedzę. W tym przypadku, zarówno funkcjonalności, jak i konstrukcja zostaną wstępnie skonfigurowane zgodnie z Twoimi potrzebami.

 
 
 

Basic
Podstawowa funkcjonalność wraz ze wszystkimi zaletami IC

Full
Wykorzystaj możliwości wszystkich funkcji dostępnych w pełnej wersji

Customized
Wstępnie skonfigurowany do Twoich potrzeb — zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i konstrukcyjnym


 

Actuator Connect™ — konfigurator
Przewodowa lub bezprzewodowa łączność BLE®

Ikona znacznika wyboru

Ikona znacznika wyboru

Ikona znacznika wyboru

 

Zaktualizuj swoje rozwiązanie do pełnej wersji
bezpośrednio w Actuator Connect™

Ikona znacznika wyboru

Ikona znacznika wyboru

 

Ikona regulacji
  

Ikona kłódki

Ikona kłódki


Ikona diagnostyki
  

Ikona kłódki

Ikona kłódki


Ikona Monitor
  

Ikona kłódki

Ikona kłódki


Ikona pracy w układzie równoległym Parallel
  

Ikona kłódki

Ikona kłódkiIkona tarczy
  

Ikona kłódki

Ikona kłódki


Więcej opcji

 

Prezentacja zaawansowanych funkcji dla Twojego zastosowania

Zainstaluj konfigurator na swoim komputerze, aby kontrolować, konfigurować parametry i monitorować działanie siłownika za pomocą oprogramowania Actuator Connect™.

Konfigurator zapewnia również możliwość dostosowania siłowników do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając wymagany poziom funkcjonalności oraz pełną kontrolę nad napędem liniowym.

Poniżej przedstawiono przegląd niektórych opcji konfiguracyjnych oferowanych przez system Actuator Connect. Pomoże Ci to dostosować posiadane przez Ciebie rozwiązanie do wymogów oraz bezproblemowo zintegrować je z danym zastosowaniem.

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Zintegrowany sterownik IC™

Zintegrowane protokoły komunikacyjne to jedna z wielu zalet siłowników IC.

Dowiedz się więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.