Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Wydajność, ergonomia i bezpieczeństwo

W środowisku, w którym praca wiąże się z presją czasu, wydajność ma fundamentalne znaczenie. Zastosowanie ergonomicznych rozwiązań pozwala ograniczyć liczbę uciążliwych i zbędnych ruchów, zmniejszając ryzyko urazów kręgosłupa personelu medycznego i jednocześnie zapewniając pacjentom wyższy komfort opieki.

Zdjęcia pokazujące, w jaki sposób rozwiązania LINAK mogą poprawić jakość życia ludzi.

Bezpieczeństwo, zarówno w kontekście zagrożeń dla zdrowia fizycznego, jak i ochrony przed infekcją, jest dla nas kwestią priorytetową. Poprzez poprawę ergonomii i ograniczanie ryzyka wystąpienia zanieczyszczeń krzyżowych staramy się chronić personel medyczny i pacjentów przed urazami i infekcjami.

Oto, w jaki sposób firma LINAK® poprawia jakość życia w każdym punkcie kontaktu.

 

Płynny start i płynne zatrzymanie

Ograniczenie nagłych szarpnięć podczas zatrzymywania i uruchamiania zapewnia bardziej płynne i komfortowe podnoszenie i opuszczanie.

 
 

Funkcja podbicia prędkości

Funkcja podbicia prędkości pozwala obsługiwać podnośnik bez obciążenia o 30% szybciej niż zwykle. Usprawnia to wykonywanie czynności technicznych i skraca czas potrzebny na ustawienie podnośnika w odpowiednim położeniu bez konieczności kompromisu w kwestii bezpieczeństwa. Dzięki temu personel medyczny zyskuje więcej czasu na opiekę nad pacjentami.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach z funkcją podbicia prędkości do podnośników pacjenta.

 
 

Komunikacja bezprzewodowa

Pilot bezprzewodowy umożliwia obsługę bez użycia kabli. Zaprojektowany z myślą o wszystkich typach łóżek medycznych, foteli i leżanek zabiegowych, pilot bezprzewodowy pomaga ograniczyć do minimum ryzyko potknięcia się o kable i zapewnia personelowi pełną swobodę ruchu w polu zabiegowym. Piloty bezprzewodowe eliminują problemy ze zrywaniem przewodów i ułatwiają utrzymanie czystości w miejscach wymagających wyższego poziomu higieny.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach bezprzewodowych do łóżek i podnośników pacjenta.

 
 

Aplikacja OneConnect™

Aplikacja OneConnect oferuje natychmiastową pomoc w rozwiązywaniu drobnych problemów, opartą na zdalnej obsłudze serwisowej. Dzięki dostępowi w czasie rzeczywistym do bieżących informacji o stanie urządzenia, takich jak niski poziom naładowania akumulatora, rozwiązywanie problemów jest szybkie i łatwe, a urządzenie zostaje w krótkim czasie przywrócone do pracy. Personel techniczny może wykonywać czynności diagnostyczne zdalnie i zadbać z wyprzedzeniem o dostępność odpowiednich części zamiennych, oszczędzając w ten sposób czas, wysiłek i pieniądze.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach OneConnect do łóżek i podnośników pacjenta.

 
 

IPX6 Washable DURA™

Utrzymanie higieny odgrywa zasadniczą rolę w ograniczaniu ryzyka zakażenia. Wprowadzenie rozwiązania, które wytrzymuje bardziej intensywne warunki mycia, pozwala odejść od ręcznego mycia łóżek medycznych, które jest nieefektywne i czasochłonne. Systemy LINAK o stopniu szczelności IPX6 Washable DURA™ mogą być myte w tunelu myjącym.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach LINAK o podwyższonym stopniu higieny do łóżek i podnośników pacjenta.

 
 

Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt