Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Nasz egzamin zdają tylko najlepsze

Są akumulatory… i są akumulatory LINAK.

Testowanie akumulatorów w LINAK

Grunt to odpowiedni dostawca

Ważnym elementem procesu tworzenia produktów LINAK jest możliwość współpracy z najlepszymi dostawcami. W przypadku akumulatorów sięgamy po oferty dostawców z całego świata, spośród których wybieramy te najwyższej jakości i równocześnie na odpowiednim poziomie cenowym. Jakość potwierdzona testami

Firma LINAK słynie z niezawodnych produktów, które odznaczają się długotrwałym i bezawaryjnym działaniem. Z myślą o przyszłych rozwiązaniach poddajemy wybrane ogniwa wielomiesięcznym testom, które symulują warunki rzeczywiste w całym okresie ich eksploatacji. W okresie testowym zwracamy uwagę na stałą wydajność i stabilność.

 

Testowanie akumulatorów w LINAK

Podejście, które nas wyróżnia

  • Nie traktujemy danych pochodzących od producentów jako pewnik. Zawsze weryfikujemy je sami.
  • Badania wykonujemy w oparciu o 30 lat własnego doświadczenia w zakresie eksploatacji rozwiązań akumulatorowych.
  • Testujemy produkty do granic ich możliwości. Dzięki temu wiemy, czego możemy się spodziewać.
 

 

Projektowanie

Po wybraniu dostawców podzespołów, rozpoczynamy etap projektowania. Obok dobrej i funkcjonalnej konstrukcji największą wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa, jakości i niezawodności. W przypadku akumulatorów litowo-jonowych bezpieczeństwo ma szczególnie znaczenie. Akumulator musi być wykonany tak, aby zapewniał możliwość ograniczenia i rozprowadzenia ciepła, które zostało zmagazynowane w trakcie pracy i w nie mniejszym stopniu eliminował ryzyko wystąpienia sytuacji niebezpiecznej w przypadku błędnego użycia.

 

Testowanie akumulatorów w LINAK

Testy, które uwzględniają warunki rzeczywiste… i nie tylko

  • 32 kanały do testowania 32 ogniw lub całych akumulatorów
  • Nieprzerwane testy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku
  • Test każdego nowego ogniwa trwa około 6 miesięcy przed przekazaniem go do eksploatacji.
  • Akumulatory są ładowane i rozładowywane w warunkach rzeczywistej eksploatacji, a następnie rozładowywane w celu oddania energii z powrotem do lokalnej sieci energetycznej.
 

 

Testowanie akumulatorów w LINAK

 

Końcowy test

Produkt w wersji finalnej jest poddawany dalszym testom w warunkach laboratoryjnych. Tutaj każdy produkt LINAK musi dowieść, że jego parametry użytkowe przez cały okres eksploatacji zapewnią naszym klientom maksymalne korzyści.

Tak tworzymy akumulatory LINAK

 

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt