Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Cisza nową strefą komfortu

Kolumny podnoszące z serii LC3 to jedne z najcichszych wśród dostępnych na rynku. Model LC3 cechuje przyjemnie niski poziom dźwięku, nawet w warunkach znacznego obciążenia. To sprawia, że jest on idealnym rozwiązaniem do urządzeń medycznych z regulacją wysokości stosowanych w miejscach, w których pożądane jest ograniczenia hałasu do niezbędnego minimum.

Kwestia dźwięku jest coraz częściej omawiana w kontekście urządzeń medycznych. Zbyt duża ilość dźwięków może mieć negatywny wpływ na warunki w miejscu pracy i zakłócać koncentrację potrzebną podczas wykonywania badań i zabiegów. Pacjenci leczeni w bardzo cichym otoczeniu szpitalnym mogą być również wyczuleni na odgłosy powstające podczas przemieszczania i regulacji stołów czy foteli w odpowiedniej pozycji do pracy lub stosownie do potrzeb pacjenta. Jakość dźwięku ma w tych przypadkach bardzo duże znaczenie.

W LINAK® od wielu lat poświęcamy kwestii dźwięku należytą uwagę. Analizujemy informacje, które otrzymujemy od klientów i nieustannie weryfikujemy nasze projekty pod kątem optymalizacji poziomu hałasu.

Dźwięk jest czymś więcej niż tylko przydatną funkcją. Aby usłyszeć różnicę, wystarczy posłuchać, jak pracuje kolumna podnosząca LC3 , która ustawia podzespoły aplikacji w zadanym położeniu. Wysoki poziom hałasu powoduje niepotrzebny stres dla pacjentów poddawanych zabiegowi czy leczeniu i należy temu zapobiegać.

Mocna kolumna podnosząca LC3 ustanawia nowy standard w tym zakresie. Aby usłyszeć różnicę, wystarczy posłuchać. Poniższy film jest tego wizytówką.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt