Technologie i trendy

Moc, która poprawia wydajność, bezpieczeństwo i komfort

Są sytuacje, w których moc determinuje poziom wydajności danej aplikacji. Seria elektrycznych kolumn podnoszących LC to rodzina wyjątkowo mocnych napędów LINAK®, stworzonych z myślą o niezawodnym podnoszeniu, pchaniu i ciągnięciu poszczególnych elementów urządzenia medycznego, w którym liczy się wysoka wydajność.

W branży opieki medycznej zastosowania takie jak stoły operacyjne, aparatura rentgenowska i inne zaawansowane urządzenia medyczne wykorzystują nadwyżkę mocy do podnoszenia dużych obciążeń z dużą prędkością. Zależą od tego wydajność, ergonomia i komfort pacjenta.

Seria LINAK®LC obejmuje wysoko wydajne kolumny podnoszące, które odznaczają się bardzo dużą mocą przy pchaniu i ciągnięciu. Jedną z kolumn z serii LC jest model LC3 , który został opracowany z myślą o bardzo szybkim i wydajnym podnoszeniu pionowym w wysokiej klasy sprzęcie medycznym, takim jak stoły operacyjne i aparatura rentgenowska. System, w którym kolumna LC3 jest połączona ze skrzynką kontrolną CO71 (350 W), przemieści niemal każdy element i zrobi to z prędkością nawet 18,0 mm/s w wersji 6000 N i 29,0 mm/s w wersji 4000 N.

Model LC3 jest dostępny w wersjach dwu- i trzyczęściowej oraz w wersji do zastosowań przemysłowych. Wybór będzie uzależniony od specyfiki danej aplikacji, przy czym każda z wersji kolumny oferuje udźwig 4000 N, 5000 N lub 6000 N przy pchaniu i 4000 N przy ciągnięciu. W modelu LC3 uzyskano współczynnik bezpieczeństwa 5 zarówno przy pchaniu, jak i ciągnięciu, co razem sprawia, że jest to bardzo solidna i stabilna kolumna podnosząca, stanowiąca idealne rozwiązanie do urządzeń zabiegowych i operacyjnych, gdzie nawet najmniejszy ruch ma duże znaczenie.

Najważniejsze jest to, aby zapewnić niezawodność, stabilność i wysoką wydajność, za każdym razem i każdego dnia.


Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.