Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Wszechstronne kolumny podnoszące dla pełnej swobody projektowania

Od czterech dekad przekuwamy wiedzę i doświadczenie w funkcjonalne systemy i rozwiązania w zakresie regulacji, dzięki którym klienci mogą z pełną swobodą realizować swoje projekty. Obecnie LINAK® może wykonać każde rozwiązanie na bazie siłowników dla niemal każdego urządzenia w obszarze opieki medycznej.

Swoboda projektowania to jeden z najważniejszych przywilejów, jaki wielu klientów LINAK® pragnie zachować. Wychodząc temu naprzeciw, oferujemy szeroki asortyment siłowników, skrzynek kontrolnych i rozwiązań o wszechstronnym zastosowaniu, które nadają się do wykorzystania w niemalże każdym sprzęcie medycznym.

Kolumny podnoszące z serii LC to kolejny przykład elastyczności, która jest nieodłączną cechą sztuki projektowania i rozwoju produktów LINAK. Na bazie kolumn LC można budować systemy obejmujące złożone procesy regulacji, precyzyjne i intuicyjne jednostki kontrolne oraz rozmaite funkcje zwiększające wartość nadrzędnego urządzenia. Sama kolumna dyskretnie wpisuje się w całość.

Kolumna podnosząca LINAK LC3 zaspokaja zapotrzebowanie na wydajne i stabilne podnoszenie pionowe. Równocześnie idealnie nadaje się do zastosowań, w których wymagana jest większa liczba napędów lub schematów ruchu równocześnie. W przypadku stołów chirurgicznych często pożądana funkcją jest możliwość przechylania sprzętu w poziomie lub przesuwania.

Kolumna LC3 umożliwia zamontowanie siłownika po stronie kolumny. Zwiększa to elastyczność na etapie projektowania aplikacji, która wymaga wprowadzenia większej liczy jednostek regulujących położenie lub większej liczby akcesoriów. Produkty można montować na każdej z czterech stron LC3 – także jednocześnie.

Krótko mówiąc, funkcjonalność nie wyklucza elegancji – i nie wymaga ustępstw kosztem konstrukcji aplikacji nadrzędnej.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.