Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Wyższa wydajność dzięki sprawnej regulacji położenia

Precyzyjna regulacja i płynny ruch są często czynnikami decydującymi o wyborze sprzętu medycznego, zwłaszcza w przypadku bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Mocne kolumny podnoszące z serii LC przyczyniają się do poprawy wydajności rozmaitych zastosowań – oto dlaczego.

Dla niektórych producentów zasadnicze znaczenie ma możliwość wykorzystania całkowitego potencjału technologii siłowników LINAK®. Mowa tu o producentach specjalizujących się w produkcji zaawansowanych systemów i urządzeń dla m.in. klinik i szpitali, w przypadku których złożone schematy ruchu odgrywają istotną rolę w zapewnieniu wydajności

Przykłady zastosowań, które wymagają precyzyjnych wzorców ruchu, zapamiętania licznych pozycji oraz wystarczająco wysokiej mocy i wytrzymałości do zapewnienia niezakłóconej pracy w warunkach dużego obciążenia, obejmują fotele dentystyczne i zabiegowe.

Kolumna podnosząca LC3 została zaprojektowana dokładnie do tych celów. Oferuje zaawansowane opcje pamięci dla łatwego pozycjonowania nadrzędnej aplikacji. Za jednym naciśnięciem przycisku wprowadza w ruch całe urządzenie i płynnie ustawia je w odpowiednim położeniu. Dla lekarzy, asystentów i personelu technicznego oznacza to dużą oszczędność czasu pracy.

W połączeniu z technologią OpenBus™ system LINAK zapewnia dostęp do większej liczby pozycji pamięci i różnych schematów ruchu. Są to istotne kwestie z punktu widzenia personelu medycznego, który musi mieć możliwość zaufania urządzeniu, aby leczyć i obsługiwać pacjentów w możliwie najlepszy sposób w warunkach najwyższej wydajności pracy.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt