Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

LINAK – jesteśmy kimś znacznie więcej niż tylko dostawcą

Jest takie miejsce, gdzie znajdziesz i spełnisz wszystkie potrzeby w zakresie wprowadzenia ruchu do sprzętu medycznego. Wraz z dostępem do najszerszej oferty produktowej na rynku zyskujesz szerokie spektrum porad, wsparcia, informacji, wiedzy na temat rynku i najnowszych możliwości technologicznych. I co równie istotne – jest ono dostępne dla każdego na całym świecie.

Jak myślisz, na ile korzystna może być współpraca z dostawcą, który nie tylko może zaopatrzyć Twoją firmę w najlepsze z dostępnych części, ale także zna trendy panujące na rynku i wychodzi naprzeciw jego potrzebom? Czy warto mieć partnera, który pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązanie –w wersji podstawowej lub zaawansowanej?  Wybierz producenta, który zaprojektuje, opracuje i zbuduje dla Ciebie kompletny system napędu elektrycznego oraz w dowolnym miejscu na świecie zapewni Ci lokalne wsparcie i serwis. Nie odmawiaj sobie przyjemności i korzyści płynących ze współpracy z pionierem w dziedzinie ruchu, posiadającym ponad 35 lat doświadczenia w zakresie tworzenia najwyższej jakości rozwiązań, popartych szeroką ofertą wnikliwie przetestowanych produktów.

To jest LINAK®. Właśnie to wszystko oferujemy!

Funkcjonalne rozwiązania systemowe dopasowane do indywidualnych potrzeb
Firma LINAK posiada bogatą ofertę produktową. Nie jest to dziełem przypadku. Z perspektywy wielu lat doświadczenia wiemy, że nie ma dwóch dokładnie takich samych rozwiązań. Oferta LINAK dla producentów zaawansowanych urządzeń medycznych obejmuje rozmaite systemy ze złożonymi schematami ruchu, precyzyjne i intuicyjne jednostki obsługowe oraz szereg funkcji zwiększających wartość nadrzędnego urządzenia. To wszystko sprawia, że nasi partnerzy mogą swobodnie projektować dokładnie takie rozwiązania, jakich oczekują ich klienci, w ramach współpracy z pojedynczym dostawcą elektrycznych rozwiązań w zakresie ruchu.

LINAK to kompleksowy dostawca o ogólnoświatowym zasięgu
Od zawsze kluczem do sukcesu LINAK jest wysłuchanie i zrozumienie potrzeb klientów. Jesteśmy więcej niż tylko dostawcą produktów. Jesteśmy partnerem we współpracy na każdym etapie realizacji, od projektu przez testy po końcową integrację. Działając za pośrednictwem ponad 30 lokalnych biur handlowych na całym świecie, oferujemy naszym klientom pełne wsparcie i serwis również po uruchomieniu aplikacji. Decydując się na współpracę w firmą LINAK jako partnerem, wybierasz dziesiątki lat doświadczenia i zyskujesz specjalistyczne rozwiązanie ściśle dopasowane do indywidualnego zastosowania.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.