Bezpieczeństwo

Ogólne funkcje bezpieczeństwa

Podnoszenie bezpieczeństwa jest często połączeniem kilku inicjatyw. Zapewnienie zgodności rozwiązań medycznych z obowiązującymi przepisami wymaga wyjątkowo szerokiego spojrzenia.
Czytaj więcej
 
 
LA40

Funkcje bezpieczeństwa siłowników

Na podstawie wieloletniego doświadczenia w opracowywaniu elektrycznych rozwiązań na bazie siłowników firma LINAK rozumie znaczenie łączenia jakości z bezpieczeństwem, funkcjonalnością i innowacyjnością konstrukcyjną.
Czytaj więcej
 
 
CO71

Funkcje bezpieczeństwa skrzynek kontrolnych

W ofercie LINAK znaleźć można szereg inteligentnych skrzynek kontrolnych w standardzie OpenBus™. Oprócz możliwości koordynowania pracy wielu siłowników w celu uzyskania złożonych i precyzyjnych schematów ruchu oferują one szereg funkcji podnoszących bezpieczeństwo.
Czytaj więcej
 
 
HD80

Funkcje bezpieczeństwa pilotów obsługowych

Opracowując piloty do sprzętu medycznego, firma LINAK bazuje na badaniach i studiach użyteczności, tak aby zapewnić im odpowiednią funkcjonalność, intuicyjne interfejsy oraz ergonomiczną konstrukcję.
Czytaj więcej
 
 
Atesty

Atesty

Jakość i bezpieczeństwo są dla nas w LINAK sprawami najwyższej wagi. Producenci rozwiązań muszą być świadomi wymagań w zakresie testowania i certyfikacji gotowego sprzętu medycznego.
Czytaj więcej
 
 
 

Bezpieczeństwo z myślą o podnoszeniu efektywności w sektorze opieki medycznej
Od projektu, przez produkcję, aż po szeroko zakrojone testy – bezpieczeństwo jest podstawowym parametrem konstrukcji każdego systemu siłowników LINAK®. Pomaga to promować bezpieczeństwo pacjentów i personelu opiekuńczego, wpływać na przepływy pracy i wydłużać okres sprawności urządzeń.

Dzięki rosnącej liczbie funkcji bezpieczeństwa sprzęt z regulacją położenia w oparciu o systemy siłowników LINAK® dla branży opieki medycznej zapewnia wzrost nie tylko poziomu bezpieczeństwa pacjentów i personelu opiekuńczego, ale także żywotności samego sprzętu. To wszystko przekłada się na wyższy poziom wydajności, dzięki której personel opiekuńczy ma więcej czasu na skupienie się na pacjentach.

Bezpieczeństwo jest w LINAK kwestią nienegocjowalną
Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa. Zanim trafi do sprzedaży, każdy produkt LINAK poddawany jest serii wymagających testów. Ma to na celu uzyskanie pewności, że sprosta wszystkim obowiązującym normom i standardom dla urządzeń w zakresie regulacji, a także że zapewni długi okres niczym niezakłóconej eksploatacji.

Pliki

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.