Skontaktuj się z Nami Tutaj

Wybierz najbardziej odpowiednie rozwiązanie do podnośnika pacjenta.

 

LIFT50™/LIFT40™
Zadbaj o wysoką jakość podnoszenia dzięki zaawansowanym rozwiązaniom systemowym LIFT™ z inteligentnymi, wymiennymi akumulatorami lub z ładowarką, stworzonym z myślą o niezawodnym działaniu. Technologia bezprzewodowa Bluetooth®️, funkcja podbicia prędkości i równoległe programowanie siłowników zapewniają wydajne i bezpieczne przemieszczanie pacjentów w całkowicie kontrolowanych warunkach.

JUMBO™ CARE
Podnieś jakość opieki nad pacjentami dzięki systemowi JUMBO™ Care, który oferuje możliwość zaawansowanego sterowania podnośnikiem i personalizacji ustawień z dostępem do inteligentnych danych serwisowych i rozbudowanych funkcji zwiększających bezpieczeństwo w zastosowaniach klinicznych.

JUMBO™ HOME
Usprawnij opiekę nad pacjentem w warunkach domowych dzięki kompaktowemu systemowi JUMBO™ Home, który łączy podstawowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak łagodne uruchamianie i zatrzymanie oraz awaryjne opuszczanie, w jednym, funkcjonalnym urządzeniu.

 
 

Jako firma o duńskich korzeniach, przywiązujemy wagę do dobrego projektu, który nie uznaje kompromisów w kwestiach najważniejszych wartości, które stanowią o zaletach naszych niezawodnych produktów i systemów. Nasze rozwiązania są łatwe w utrzymaniu, czytelne w obsłudze i proste w użytkowaniu.

Odznaczają się nadzwyczajną wydajnością, wysokim poziomem bezpieczeństwa użytkowania i innowacyjnością technologiczną. Zapewniają niezrównany poziom kontroli i precyzji, zwiększają niezawodność i oferują funkcje, takie jak inteligentny system informacji zwrotnej i ergonomiczna konstrukcja. Takie połączenie pozwala zapewnić personelowi wydajną pracę, a pacjentom większy komfort i należytą godność.

Poznaj ofertę systemów LINAK® do podnośników pacjenta, zaprojektowanych z myślą o zaspokojeniu określonych potrzeb w zakresie podnoszenia i przemieszczania pacjentów w zastosowaniach medycznych. Każdy z naszych systemów serii LIFT™, JUMBO™ Home i JUMBO™ Care oferuje unikalne rozwiązania w zakresie podnoszenia pacjenta. Rozwiązania serii LIFT oferują możliwość programowania parametrów użytkowych w szerokim zakresie zastosowań; system LIFT40™ jest trwały, wytrzymały i pozbawiony kłopotliwego prowadzenia kabli. System LIFT50™ zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa podnoszenia, pozwala szybciej wykonać czynności techniczne i uprawnia obsługę dzięki technologii bezprzewodowej. System JUMBO™ Home zapewnia niezmiennie komfortowe podnoszenie w warunkach opieki domowej, a system JUMBO™ Care oferuje wszechstronne i technologicznie zaawansowane możliwości kontroli w profesjonalnych zastosowaniach medycznych. Każdy z tych systemów został zaprojektowany z myślą o poprawie bezpieczeństwa, zapewnieniu zgodności z przepisami i zwiększeniu do maksimum komfortu zarówno pacjentów, jak i opiekunów, dowodząc naszego zobowiązania do poprawy jakości życia dzięki niezawodnym rozwiązaniom w zakresie regulacji położenia na bazie siłowników.

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt