HD80

Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki

 
 
Opracowując piloty do sprzętu medycznego, firma LINAK bazuje na badaniach i studiach użyteczności, tak aby zapewnić im odpowiednią funkcjonalność, intuicyjne interfejsy oraz ergonomiczną konstrukcję. Wszystko to zwiększa bezpieczeństwo związane z użytkowaniem pilotów obsługowych. 

Kabel PU

Kable PU
Elastyczne kable PU wykazują zdolność do zachowania kształtu i nie są tak podatne na uszkodzenie jak tradycyjne kable z PCW. Wydłuża to żywotność kabla i zapobiega jego uszkodzeniu podczas ruchu rozwiązania. 

 
Funkcja blokowania
Zgodnie z normą IEC 60601-2-52 wymagane jest wprowadzenie możliwości blokowanie funkcji obsługowych. Piloty i panele obsługowe oferują możliwość regulacji oraz blokowania określonych funkcji i ruchów. Jest to zabezpieczenie, który zapobiega ustawieniu w niebezpiecznej pozycji z powodu niewłaściwego użycia pilota obsługowego.

Przegląd funkcji bezpieczeństwa pilotów obsługowych
Tutaj uzyskasz krótki przegląd standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa pilotów obsługowych.

Funkcje bezpieczeństwa
 

Pliki

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.