Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Zastosowanie zintegrowanego sterownika w łóżkach wypoczynkowych

Zintegrowanie skrzynki kontrolnej z siłownikiem do łóżek wypoczynkowych zapewnia ograniczenie do minimum liczby elementów w systemie — minimalizując zarówno czas montażu i koszty produkcji oraz optymalizując zarządzanie zapasami dla producentów łóżek.

Zastosowanie zintegrowanego sterownika w łóżkach wypoczynkowych

Gdy siłowniki do łóżek wypoczynkowych są wyposażone w zintegrowany sterownik, oznacza to, że skrzynka kontrolna jest zintegrowana z siłownikiem. Technologia ta stanowi ogromną zaletę dla producentów, projektantów łóżek i konsumentów, ponieważ ogranicza liczbę elementów w systemie do absolutnego minimum. Dzięki temu kompletny system można łatwo włączyć do wielu konstrukcji różnych łóżek. Istotną korzyścią jest również to, że zintegrowanie sterownika oszczędza zarówno projektantom, jak i producentom niedogodności związanych z zarządzaniem i montażem skrzynek kontrolnych.

Oszczędność czasu i zapobieganie problemom zarówno podczas produkcji, jak i przy zarządzaniu zapasami
Fakt, że zintegrowany sterownik pozwala producentom uniknąć konieczności korzystania ze skrzynki kontrolnej, ma wiele zalet zarówno w zakresie produkcji, jak i zarządzania zapasami. W przypadku produkcji oznacza to, że montaż kompletnego systemu do łóżka wymaga mniejszej ilości kabli i jest mniej czasochłonny. W przypadku zarządzania magazynem, producent może być bardziej efektywny, ponieważ skrzynka kontrolna i pasujące kable nie muszą zajmować miejsca i nie muszą być obsługiwane jako część zapasów.

Dla projektantów łóżek system ze zintegrowanym sterownikiem oznacza, że na elementy sterujące w meblu potrzebna jest minimalna ilość miejsca i łatwiej jest zintegrować w nim regulację. Oznacza to, że konsumenci mogą mieć łóżko z regulacją i nadal korzystać z przestrzeni pod łóżkiem.

Mniej kabli zapewnia korzyści wszystkim
Zarówno dla producentów, jak i projektantów łóżek, dodatkową korzyścią z integracji skrzynki kontrolnej jest oczywiście mniej kabli, które mogą się przerwać lub utknąć w ramie łóżka. Zasadniczo oznacza to mniej uszkodzonych systemów i mniej pieniędzy wydawanych na wymianę kabli i montaż nowych. Korzyści dla marki są oczywiste - regulowane łóżko o niewielkim zakresie czynności konserwacyjnych jest znakomitym rozwiązaniem. Równocześnie skorzystają na tym konsumenci, ponieważ system ma mniej części, które mogą się połamać lub zostać uszkodzone w inny sposób. Rezultatem jest łóżko z mniejszym ryzykiem konieczności wielu napraw.

Poniżej znajdują się produkty LINAK® do łóżek wypoczynkowych dostępne ze zintegrowanym sterownikiem.

 
LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

Siłownik LINAK TWINDRIVE® TD4 z mechanicznym opuszczaniem awaryjnym play-icon

Siłownik LINAK TWINDRIVE® TD4 z mechanicznym opuszczaniem awaryjnym

Montaż siłownika LINAK TWINDRIVE® TD4 play-icon

Montaż siłownika LINAK TWINDRIVE TD4

Parowanie siłownika LINAK TWINDRIVE® TD4 play-icon

Parowanie siłownika LINAK TWINDRIVE TD4

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji play-icon

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji

Pliki

Przegląd produktów segmentu HOMELINE

Poznaj szeroką gamę systemów i produktów segmentu LINAK HOMELINE do łóżek i foteli rozkładanych z regulacją położenia.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt