Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Szybkim sposobem na wprowadzenie regulacji do mebli wypoczynkowych są systemy z możliwością bezpośredniego podłączania

Projektowanie eleganckich mebli wypoczynkowych wymaga umiejętności i dobrego wyczucia możliwości konstrukcyjnych. Wprowadzenie systemu regulacji jeszcze bardziej pogłębia złożoność projektu. Jednakże systemy LINAK, które działają na zasadzie Plug and Play, znacznie upraszczają i ułatwiają to zadanie.

Intuicyjny system LINAK Plug and Play do foteli rozkładanych

Tworzenie systemów siłowników, w których wszystkie elementy wzajemnie się dopełniają i gdzie ryzyko nieprawidłowego połączenia ich ze sobą praktycznie nie istnieje, to dwa zagadnienia, na które LINAK® zwraca szczególną uwagę projektując rozwiązania do nowoczesnych mebli wypoczynkowych.

Takie rozwiązania zdejmują z producentów ciężar kłopotliwego montażu, zarządzania magazynem dodatkowych części i konfiguracji systemu. Zaledwie kilka produktów wystarczy do stworzenia kilku różnych systemów, które będą realizowały wymagane schematy ruchu bez uszczerbku dla funkcjonalności, łatwości montażu i możliwości korzystania bezpośrednio po podłączeniu.

Każdy ma swoje zadanie

Pragniemy, aby producenci mogli całą swoja uwagę poświęcić wyłącznie projektowaniu mebli i doskonaleniu ich walorów estetycznych. Wymaga to całkowitego zaufania do dostawcy systemu regulacji i procesu integracji systemu z konstrukcją mebla. Nasze siłowniki zapewniają całkowitą funkcjonalność, najwyższą jakość i możliwość tak prostej konfiguracji, że ryzyko błędu praktycznie nie istnieje.

Jednym z przykładów jest siłownik liniowy LA10. Jest on powszechnie wykorzystywany jako napęd mechanizmu regulacji w fotelach rozkładanych, w systemie składającym się z pojedynczego siłownika lub kilku siłowników połączonych szeregowo.

Modułowe produkty do prostych w montażu systemów

W systemach na bazie siłownika LA10 wszystkie elementy są inteligentne. Dzięki temu producent może zachować wybraną konfigurację ustawień, bez względu na to, jaka jest konstrukcja mebla. Pozwala to również zwiększyć wydajność procesów magazynowych, ponieważ nasze systemy mogą być konfigurowane ponownie bezpośrednio w miejscu montażu. Krótko mówiąc, korzystając z tych samych elementów można stworzyć kilka różnych systemów.

Systemy, w których siłowniki są połączone łańcuchowo, są dodatkowo pozbawione zbędnych kabli, a ponieważ system wykorzystuje technologię bezprzewodową Bluetooth®, okablowanie jest zredukowane do naprawdę niezbędnego minimum. Ogólne rzecz biorąc, systemy siłowników LINAK są proste i szybkie w montażu i można je dyskretnie schować w konstrukcji fotela. Prościej niż plug and play nie będzie.

Aby dowiedzieć się więcej o modułowych systemach siłowników do foteli rozkładanych lub innych mebli wypoczynkowych z regulacją położenia, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem LINAK.

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Pliki

Przegląd produktów segmentu HOMELINE

Poznaj szeroką gamę systemów i produktów segmentu LINAK HOMELINE do łóżek i foteli rozkładanych z regulacją położenia.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Systemy siłowników do foteli rozkładanych

Zapoznaj się z ofertą niezawodnych systemów siłowników do foteli rozkładanych z regulacją położenia w technologii bezprzewodowej. Dzięki przeprowadzonym przez nas badaniom oferowany system uwzględnia cały łańcuch wartości.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt