Skontaktuj się z Nami Tutaj
System

Standardowe systemy siłowników do łóżek wypoczynkowych

System siłowników w wersji Standard jest przeznaczony do łóżek z regulacją położenia oparć dla pleców i nóg i równoczesnym dostępem do wielu nowoczesnych rozwiązań, takich jak oświetlenie pod łóżkiem i napęd równoległy.

Standardowe systemy siłowników do mebli wypoczynkowych: Standardowy siłownik podwójny LINAK® TWINDRIVE™, pilot obsługowy i aplikacja

Standardowy system może składać się z podwójnego siłownika w LINAK® TWINDRIVE® w wersji standardowej lub z pojedynczego siłownika LA18 IC i odpowiedniego pilota.

Siłowniki LINAK® TWINDRIVE® w wersji Standard to podwójne siłowniki odznaczające się niskim poziomem hałasu oraz niewielkimi wymiarami, które pozostawiają do dyspozycji maksymalną ilość wolnej przestrzeni pod łóżkiem. Jest to 1 zestaw do wszystkich zastosowań: dwa siłowniki połączone w jedno urządzenie z zintegrowaną skrzynką kontrolną.

Standardowe wersje zestawów pojedynczych siłowników LA18 IC (zintegrowany sterownik) to kompaktowe, ciche systemy siłowników o udźwigu do 6000 N.

Systemy te idealnie komponują się z konstrukcją łóżka bez uszczerbku dla jego estetyki.

Różne systemy do różnych zastosowań
Standardowe wersje innowacyjnych podwójnych siłowników LINAK TWINDRIVE® oraz pojedynczy kompaktowy siłownik LA18 IC Standard o dużym udźwigu oferują różne warianty. Dobór wariantu odpowiedniego do danej aplikacji będzie podyktowany ogólną konstrukcją łóżka.

Siłownik TD4 Standard nadaje się idealnie do łóżek ze stelażem listwowym z materacem o standardowych wymiarach, w których zachodzi konieczność regulacji oparć pleców i nóg.

Siłownik TD5 Standard sprawdzi się w łóżkach z materacem sprężynowym z uwagi na to, że oferuje udźwig do 7000 N z możliwością regulacji położenia oparć pleców i nóg.

Pojedynczy siłownik LA18 IC Standard jest przeznaczony do łóżek wymagających tylko jednego siłownika, ponieważ LA18 IC zapewnia udźwig do 6000 N. Technologia IC to tylko kilka kabli i części, które trzeba zamontować. Zapewnia możliwość regulacji oparcia pleców i nóg, a także dodania regulacji stóp i odcinka szyjnego kręgosłupa.

 
LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji play-icon

LINAK od kuchni: Produkcja siłowników podwójnych LINAK® na Słowacji

Pliki

Przegląd produktów segmentu HOMELINE

Poznaj szeroką gamę systemów i produktów segmentu LINAK HOMELINE do łóżek i foteli rozkładanych z regulacją położenia.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt