Skontaktuj się z Nami Tutaj
Referencje klientów

Nowy, innowacyjny system Kick & Click sposobem na skrócenie czasu montażu

Firma Giesselmann, niemiecki producent ram do biurek z regulacją wysokości, zyskała oszczędność czasu montażu biurka rzędu 10–12 minut dzięki zastosowaniu systemu LINAK Kick & Click™. Pomnóżmy to teraz przez 150 biurek!

Przykład realizacji: klient skraca czas montażu dzięki systemowi Kick & Click

System LINAK Kick & Click™ to gwarancja przyspieszenia i ułatwienia montażu siłowników w biurku. Mocowanie kolumn do blatu nie wymaga użycia narzędzi ani wkrętów. Elementy są ze sobą łączone na zatrzask, co eliminuje konieczność użycia 2x6 wkrętów – metody znanej ze standardowych rozwiązań. 

V. Brokop z firmy Giesselmann, niemieckiego producenta ram do biurek z regulacją wysokości, przeprowadził próby nowego systemu Kick & Click™

Według moich szacunków montaż każdego biurka jest o 10–12 minut krótszy. Wydaje się to niewiele, ale w przypadku zamówień na 150 biurek oznacza to oszczędność około 25 godzin. To bardzo dużo”!

Eliminacja błędów ludzkich
Oprócz oszczędności czasu można dostrzec jeszcze jedną korzyść: system Kick & Click™ pozwala wyeliminować ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego , jakie towarzyszyło montażowi z wykorzystaniem 12 wkrętów. Oznacza to możliwość prowadzenia wydajnego montażu bez obaw o liczbę wkrętów czy prawidłowe ich wkręcenie.

Intuicyjne rozwiązanie
Dodatkowym atutem jest intuicyjny montaż, który nie wymaga instrukcji. Elementy systemu Kick & Click są ze sobą łączone na zatrzask. 

Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do odwiedzenia strony systemu Kick & Click.

 
Kick & Click play-icon

Kick & Click – innowacyjny sposób montażu biurka

LINAK Kick & Click – jak w prosty sposób przeprowadzić montaż biurka play-icon

LINAK Kick & Click – jak w prosty sposób przeprowadzić montaż biurka

Jak przeprowadzić demontaż biurka wyposażonego w system Kick & Click play-icon

Kick & Click – jak przeprowadzić demontaż biurka

Pliki

Kick & Click – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt