Skontaktuj się z Nami Tutaj
Podnoszenie i mobilność pacjentów

Rozwiązania do wózków inwalidzkich

Siłowniki LINAK umożliwiają precyzyjną i bardzo cichą regulację wysokości oraz oparć dla nóg i pleców w nowoczesnych wózkach inwalidzkich.

Wózki inwalidzkie

Systemy siłowników do nowoczesnych wózków inwalidzkich

Zarówno osoby starsze, jak i osoby z niepełnosprawnością pragną zachować mobilność, komfort i niezależność. Niezwykle istotne jest wspieranie tych osób w ich dążeniu do samodzielności, a nowoczesne wózki inwalidzkie stwarzają bezprecedensowe możliwości niezależnego funkcjonowania. Dzięki siłownikom LINAK można tworzyć wielofunkcyjne elektryczne wózki inwalidzkie i czerpać związane z tym korzyści.

  • Niezawodna i dokładnie przetestowana technologia
  • Cicha regulacja i niewielkie rozmiary
  • Możliwość współpracy z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu

Osobom z niepełnosprawnością wózek inwalidzki w znacznym stopniu ułatwia codzienne funkcjonowanie. Osoby te pragną mieć możliwość normalnego życia bez ciągłej pomocy ze strony opiekunów. Siłowniki elektryczne zapewniają możliwość regulacji, której osoby niepełnosprawne nie są w stanie wykonać samodzielnie, oraz pozwalają tworzyć wytrzymałe rozwiązania, łagodzące do minimum niedogodności związane z niepełnosprawnością. Funkcje regulacji wysokości siedziska i ustawienia optymalnej pozycji oparcia dla nóg i pleców pozwalają osiągnąć wyższy poziom ergonomii.

Sprawdzone i przetestowane siłowniki z gwarancją niezawodności
Zanim trafi na rynek, każdy produkt LINAK jest poddawany wnikliwym testom. Ma to na celu nie tylko zapewnienie zgodności z przepisami międzynarodowych norm medycznych, ale także ułatwienie producentom dostosowania się do nowych rygorystycznych standardów testowania wózków inwalidzkich.

Stabilny i płynny ruch o niskim poziomie hałasu
Siłowniki elektryczne mają wiele zalet. Najbardziej oczywistymi z nich są niemal bezgłośny ruch i płynna koordynacja działania między siłownikami. Siłowniki LINAK zapewniają informację zwrotną dotyczącą położenia, co sprawia, że są kompatybilne z innymi jednostkami obsługowymi i zdolne do zapewnienia bezpieczniejszej i bardziej wydajnej regulacji.  Niewielkie rozmiary umożliwiają montaż siłowników w miejscach o bardzo ograniczonej przestrzeni, zapewniając jednocześnie swobodę projektowania bez uszczerbku dla ergonomii i komfortu wózka inwalidzkiego.

Współpraca z globalnym partnerem z wieloletnim doświadczeniem
Pierwszy siłownik LINAK powstał ponad 30 lat temu podczas prac nad usprawnieniem wózka inwalidzkiego. Przez lata siłowniki elektryczne rozwinęły się do poziomu kompletnych systemów, przekształcając wózki inwalidzkie w zaawansowany technologicznie sprzęt dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Ze względu na różne potrzeby i wymagania droga do uzyskania optymalnego rozwiązania często wiedzie przez ścisłą współpracę.
Jako partner firma LINAK wsłuchuje się uważnie w głos producentów i dzieli się z nimi wiedzą na temat rynku. Globalna obecność oznacza, że nasze usługi i wsparcie są zawsze dostępne lokalnie w każdym miejscu na świecie.

Czytaj więcej
Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Pliki

Więcej o wózkach inwalidzkich

Podnosząc komfort, niezależność i bezpieczeństwo użytkowników wózków inwalidzkich.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt