Skontaktuj się z Nami Tutaj
Podnoszenie i mobilność pacjentów

LINAK LIFT™

Nowoczesne, wydajne i proste w obsłudze rozwiązanie LINAK przeznaczone do podnośników pacjenta.

Podnośniki pacjenta

Systemy siłowników do podnośników pacjenta

Obecnie dwa trendy rysują się bardzo wyraźnie. Przyszłość stoi pod znakiem wyzwań, jakimi są postępujące starzenie się społeczeństwa i rosnąca liczba osób cierpiących na otyłość. Obydwie grupy będą wymagać szerzej zakrojonej opieki. Równocześnie wprowadzane są kolejne, coraz ostrzejsze przepisy dotyczące wydajności i bezpieczeństwa sprzętu medycznego. Niemniej wszyscy pacjenci mają niezmiennie prawo do należytej opieki. Zastosowanie siłowników LINAK® w podnośnikach pacjenta lub podnośnikach z pozycji siedzącej do stojącej to rozwiązanie zapewniające płynny i wytrzymały napęd o dużej sile oraz przynoszące szereg innych korzyści, takich jak:

  • lepsza ergonomia, wyższy komfort i bezobsługowa eksploatacja;
  • produkty spełniające obowiązujące normy, ułatwiające klientom uzyskanie wymaganych aprobat
  • współpraca z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu;

Bez względu na to, czy potrzebne jest standardowe rozwiązanie w zakresie podnoszenia, czy też zaawansowany system do podnośników pacjenta oferujący szereg inteligentnych funkcji, oferta firmy LINAK stanowi gwarancję dostępu do sprawdzonych rozwiązań. Siłowniki o dużym udźwigu i stabilna, wyważona konstrukcja z separatorem nóg gwarantują płynność ruchu. Akcesoria podnoszące wartość, takie jak np. przyrząd serwisowy (SDT)  sprawiają, że opieka dzienna jest tańsza, a czas przestojów podnośnika ograniczony do niezbędnego minimum.

Poprawa ergonomii i ograniczenie konserwacji do minimum
Dążenie do wyeliminowania zagrożeń związanych z podnoszeniem jest kwestią kluczową dla całego sektora opieki. Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom. W ten sposób zapewniamy bezawaryjne działanie podnośników pacjenta w trakcie całego okresu eksploatacji. Nasze rozwiązania z zabezpieczeniem na wypadek awarii gwarantują bezpieczną pracę podnośników pacjenta, natomiast przyrząd serwisowy (SDT) umożliwia odczyt danych o stanie urządzenia i pozwala planować czynności serwisowe zgodnie z ustawowymi terminami. A wszystko to z myślą o poprawie komfortu zarówno podopiecznych, jak i personelu.

Systemy siłowników zapewniające zgodność z obowiązującymi normami
Przepisy dotyczące bezpieczeństwa w aplikacjach medycznych są stale zaostrzane. Sprzęt, taki jak podnośniki pacjenta, musi posiadać określone certyfikaty i atesty. Bezpieczeństwo pacjenta jest dla nas w LINAK priorytetem. Nasze systemy siłowników są poddawane testom i posiadają świadectwa zgodności z międzynarodowymi normami medycznymi (w tym m.in. IEC 60601-1: 2005 (3. edycja), ANSI/AAMI ES60601-1:2005 (3. edycja) oraz CAN/CSA-22.2 nr 60601-1:2008). Ma to na celu zapewnienie klientom w prosty sposób zgodności z normą EN10535 dla podnośników pacjenta.

Zaufany globalny partner z wieloletnim doświadczeniem
Oferta firmy LINAK to nie tylko szeroki wachlarz produktów. To także wsparcie globalnej sieci biur handlowych, rozwijanej systematycznie w ciągu ponad 30 lat naszej działalności. Dzięki niej firma LINAK może wspierać swoich klientów w niemal każdym zakątku globu, oferując im produkty, wsparcie i dogłębną znajomość lokalnego rynku. Bez względu na to, czy potrzebne jest standardowe rozwiązanie, czy też zaawansowany system lub partner do współpracy nad nowym rozwiązaniem, oferta firmy LINAK w pełni sprosta zróżnicowanym wymaganiom.

Czytaj więcej

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Podnośniki pacjenta z napędem na bazie siłowników LINAK play-icon

Podnośniki pacjenta z napędem na bazie siłowników

play-icon

Łączność — podnieś swój profil dzięki rozwiązaniu LIFT™

play-icon

Projekt - Podnieś swój profil dzięki rozwiązaniu LIFT™

play-icon

Bezpieczeństwo - Podnieś swój profil dzięki rozwiązaniu LIFT™

play-icon

Prostota — podnieś swój profil dzięki rozwiązaniu LIFT™

play-icon

Szybkość - Podnieś swój profil dzięki rozwiązaniu LIFT™

Zrzut ekranu z filmu przedstawiającego kompaktową konstrukcję siłownika liniowego LA20 play-icon

LA20 - The Movie

Film poświęcony siłownikowi LA40 play-icon

LA40

Pliki

Broszura poświęcona rozwiązaniu LIFT™

Rozwiązanie LIFT™ potrzebuje systemu LINAK. Nowoczesne napędy nowej generacji do podnośników pacjenta z systemami LIFT40™, LIFT40+™ i LIFT50™

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt