Skontaktuj się z Nami Tutaj
Podnoszenie i mobilność pacjentów

Krzesła prysznicowe

Rośnie zapotrzebowanie na wielofunkcyjne krzesła prysznicowe, które ułatwią opiekunom wykonywanie codziennych czynności związanych z higieną osobistą pacjentów. Zastosowanie rozwiązań na bazie siłowników LINAK w nowoczesnych krzesłach prysznicowych zapewnia większą swobodę projektowania i większe możliwości personalizacji, a także dodatkowe funkcje bezpieczeństwa.

Krzesło prysznicowe z systemem elektrycznych siłowników liniowych LINAK dla opiekunów medycznych

Systemy siłowników do krzeseł prysznicowych

Rośnie zapotrzebowanie na wielofunkcyjne krzesła prysznicowe przeznaczone do codziennych czynności związanych z higieną osobistą pacjentów. Brak zasobów, rosnąca liczba osób starszych i niepełnosprawnych oraz prawo tych osób do poszanowania ich integralności osobistej to kwestie, które obecnie wyznaczają nowe kierunki działania branży medycznej.

Rozmaite rozwiązania w zakresie ruchu mogą ułatwić wykonywanie codziennych czynności i zwiększyć wydajność pracy personelu opiekuńczego. Potężne napędy zapewniają opiekunom pacjentów lepszą ergonomię pracy w trudnych warunkach podnoszenia i nierównomiernego obciążenia.

Rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych to źródło wielu korzyści, w tym:

  • krzesła prysznicowe z wydajną regulacją wysokości
  • Lepsza ergonomia
  • lepsza jakość życia użytkownika

Dotkliwy niedobór personelu w szpitalach, domach opieki i innych placówkach opieki zdrowotnej jest niezaprzeczalnym faktem. Obecna sytuacja wymaga wprowadzenia rozwiązań technicznych, które będą mogły wspomagać codzienną pracę. Rozwiązania te powinny być na tyle wszechstronne, aby nie tylko spełniać rozmaite wymagania w zakresie poprawy wydajności i ergonomii pracy, ale jednocześnie pozwalać opiekunom zająć się pacjentami z godnością, na jaką zasługują.

Elektryczny ruch w krzesłach prysznicowych zapewnia wielostopniową regulację siedziska, oparcia pleców i/lub nóg, aby pomóc opiekunowi w codziennej pracy, eliminując w ten sposób konieczność podnoszenia ciężkich przedmiotów i poprawiając ergonomię. Ruchy wspomagane przez siłowniki elektryczne LINAK® przyczyniają się do większej satysfakcji z wykonywanej pracy.

 

Skorzystaj z niezawodnego rozwiązania systemowego

Bogata oferta produktowa LINAK zapewnia pełną swobodę projektowania. W przypadku gdy system musi obsługiwać kilka lub kilkanaście prostych lub złożonych ruchów, kompatybilność produktu zapewnia pełną satysfakcję i przynosi korzyści w każdej sytuacji. Firma LINAK dokłada wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom stawianym krzesłom prysznicowym z rozwiązaniami systemowymi w zakresie zarówno prostych, jak i zaawansowanych rozwiązań.

 

Ergonomia

Krzesła z możliwością regulacji mają zasadnicze znaczenie dla pracy opiekunów, ponieważ muszą oni z wysiłkiem pomagać użytkownikowi w codziennych czynnościach. Wielokierunkowa regulacja i możliwość dostosowania krzeseł do indywidualnych potrzeb to cechy niezbędne do zachowania ergonomii pracy opiekuna. Brak zasobów i długoterminowa perspektywa związana z rosnącą liczbą osób starszych sprawiają, że jeszcze ważniejsze staje się zastosowanie odpowiedniego sprzętu i zapewnienie ergonomii w codziennej pracy.

 

Jakość życia

Zastosowanie produktów LINAK w krzesłach prysznicowych pozwala zwiększyć niezależność i bezpieczeństwo użytkowników, zapewniając im większą niezależność, a nawet umożliwiając wzięcie prysznica w łazience bez pomocy opiekuna.

Rozwiązania systemowe LINAK do krzeseł prysznicowych pozwalają uzyskać optymalną funkcjonalność w zakresie ruchu.

Krzesło prysznicowe, niezależnie od typu, powinno zapewniać użytkownikowi optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa, a personelowi ergonomiczne warunki do sprawowania opieki.

Krzesła prysznicowe oferują wiele opcji regulacji i duże możliwości adaptacji do potrzeb indywidualnych użytkowników.

Z LINAK projektowanie rozwiązań staje się łatwiejsze.

Czytaj więcej

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt