Skontaktuj się z Nami Tutaj
Kliniki i ośrodki zdrowia

Leżanka zabiegowa

Leżanki zabiegowe wymagają funkcjonalnej i precyzyjnej regulacji położenia. Rozwiązania na bazie siłowników LINAK pozwalają zaprojektować idealną leżankę zabiegową, która będzie odznaczać się wyjątkowym poziomem funkcjonalności i bezpieczeństwa o szerokich możliwościach personalizacji.

Leżanki zabiegowo-diagnostyczne z elektrycznymi siłownikami liniowymi LINAK

Rozwiązania systemowe do leżanek zabiegowych

Leżanka zabiegowa niezależnie od typu, powinna zapewniać pacjentowi optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa, a personelowi medycznemu ergonomiczne warunki do pracy. Nie jest tajemnicą, że sektor opieki medycznej boryka się z problemem niewystarczającej liczby personelu opiekuńczego. Dla służby zdrowia jest to dodatkowe obciążenie i wymaga wprowadzenia rozwiązań technicznych, które będą mogły wspomagać wykonywanie codziennych zabiegów.

Rozwiązania LINAK® zapewniają jednoczesną, wielostopniową regulację siedziska, oparcia pleców i nóg. Dzięki wydajnym i precyzyjnym elektrycznym napędom liniowym personel medyczny zyskuje lepszą ergonomię w postaci odpowiedniej wysokości do pracy w pozycji stojącej oraz pozycji ułatwiającej pacjentowi wejście i zejście z leżanki. W ten sposób pomagamy projektować sprzęt z dostępem do rozmaitych opcji ruchu, który pozwala szybko i sprawnie uzyskać odpowiednie położenie oraz wysokiej jakości obsługę w trakcie wykonywania zabiegów.

Rozwiązania na bazie systemów siłowników elektrycznych LINAK zapewniają nie tylko płynną i cichą regulację ruchu. Są źródłem dodatkowych korzyści, które zwiększają wartość całego rozwiązania, takich jak:

  • Lepsza ergonomia - ustawienia ruchu zoptymalizowane pod kątem zapewnienia możliwie najlepszych warunków do pracy.
  • Bezpieczeństwo i komfort - funkcje zaprojektowane tak, aby leżanka zabiegowa była jak najbardziej bezpieczna.
  • OneConnect™ - rozwiązanie cyfrowe z możliwością serwisowania urządzeń w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania
 

Lepsza ergonomia

Napędy elektryczne do leżanek zabiegowych umożliwiają jednoczesną regulację kilku siłowników , takich jak mechanizmy regulacji oparcia pleców, oparcia dla nóg i wysokości. Proste lub złożone schematy ruchu siłowników pozwalają uzyskać odpowiednie ustawienie leżanki dla zapewnienia optymalnej obsługi, komfortu i ergonomii.

Dzięki temu wykonywanie zabiegów staje się wygodniejsze i bardziej ergonomiczne.

 

Bezpieczeństwo i komfort

Podczas wykonywania badań i zabiegów zapewnienie pacjentom należytego komfortu i dobrego samopoczucia ma niezwykle istotne znaczenie.

Rozwiązania na bazie siłowników LINAK zapewniają płynny i niezawodny ruch we wszystkich kierunkach.

  • Dopasowanie wysokości siedziska do wzrostu osoby wchodzącej i schodzącej z leżanki pozwala zapewnić jej odpowiedni poziom komfortu i wygody. Ponadto znacznie zwiększa bezpieczeństwo i zarazem ogranicza ryzyko przypadkowego upadku.
  • Funkcje bezpieczeństwa LINAK (technologia IRS i amortyzator QR) minimalizują ryzyko obrażeń i kolizji z przeszkodą w obrębie leżanki, podnosząc tym samym poziom komfortu odczuwanego przez pacjenta.
  • Przycisk szybkiego ustawienia fotela w pozycji awaryjnej zwiększa bezpieczeństwo i komfort zarówno pacjenta, jak i opiekuna.
 

Serwisowanie w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania

Firma LINAK słynie z trwałych produktów o wysokiej jakości. Uważamy, że zapewnienie wysokiej wydajności wymaga połączenia optymalnie zaprojektowanych i działających rozwiązań systemowych z niezawodnym dostępem do wsparcia technicznego. LINAK OneConnect™ to narzędzie, które zapewnia zdalny dostęp do danych serwisowych, umożliwiając szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów. W ten sposób możemy zapewnić długi czas sprawnego działania leżanek zabiegowych w dowolnym miejscu na świecie.

Czytaj więcej

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt