Skontaktuj się z Nami Tutaj
Kliniki i ośrodki zdrowia

Fotele dentystyczne

Systemy na bazie siłowników LINAK zapewniają płynną regulację i wygodę foteli dentystycznych.

Fotele dentystyczne

Bezgłośne systemy siłownikowe do foteli dentystycznych

Sytuacja demograficzna na świecie zmienia się nieubłaganie. Społeczeństwa starzeją się, a niezdrowy styl życia sprzyja rozwojowi otyłości. Obserwujący te trendy stomatolodzy poszukują nowego sprzętu, który pozwoli zapewnić większy komfort i większą funkcjonalność. Siłowniki elektryczne LINAK umożliwiają wprowadzenie płynnej i niezawodnej regulacji ruchu odpowiednio do własnych potrzeb. Systemy te oferują wiele korzyści:

  • bezgłośną pracę i łatwość montażu;
  • dostęp do danych serwisowych z minimalnym zapotrzebowaniem na konserwację;
  • lokalne wsparcie partnera o globalnym zasięgu.

Wygodny fotel ułatwia i tak już wystarczająco zdenerwowanemu pacjentowi pobyt w gabinecie stomatologicznym. Regulacja fotela dentystycznego polega często na serii dość złożonych, skoordynowanych ruchów kilku siłowników. Najpierw należy zadbać o odpowiedni komfort pacjenta. Następnie należy podnieść fotel na taką wysokość, która pozwoli zapewnić optymalne warunki dla stomatologa i osoby asystującej. Systemy siłowników LINAK potrafią to wszystko.

Bezgłośne siłowniki do prostego montażu
Niewielkie rozmiary i minimalna ilość okablowania pozwalają na montaż siłowników LINAK w dowolnym miejscu. Wszystkie elementy z bogatej oferty produktowej doskonale do siebie pasują, co przekłada się na zdolność do zaprojektowania dokładnie takiego fotela dentystycznego, jakiego potrzebuje klient. Dodatkowo siłowniki odznaczają się bardzo cichą pracą, zapewniając jednocześnie idealnie skoordynowaną regulację fotela dentystycznego we współpracy z innymi jednostkami obsługowymi.

Dostęp do danych o stanie urządzenia przy minimalnym zapotrzebowaniu na konserwację
W ofercie LINAK znaleźć można systemy siłowników z przyrządem serwisowym SDT (Service Data Tool). Jest to akcesorium, które umożliwia odczyt danych serwisowych i na ich podstawie zapewnia efektywne serwisowanie urządzeń, zanim wystąpi ryzyko awarii. Serwisowanie systemów LINAK jest proste i bardzo szybkie. Może ono odbywać się poza godzinami pracy, co pozwala ograniczyć czas przestojów do niezbędnego minimum. Niemniej w celu zapewnienia długiej żywotności i zapobieżenia nieplanowanym przestojom siłowniki LINAK są poddawane rygorystycznym testom.

Współpraca z partnerem o globalnym zasięgu ze znajomością specyfiki rynku lokalnego
Od ponad 30 lat firma LINAK systematycznie opracowuje i modernizuje systemy siłowników elektrycznych. Służymy klientom wsparciem technicznym, a za pośrednictwem oddziałów na całym świecie jesteśmy gotowi wspierać ich wiedzą z zakresu rynku i zastosowań. Za pośrednictwem zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych zapewniamy szeroką dostępność części zamiennych.  

Czytaj więcej
Kolumna podnosząca LC3 ustanawia standard dla podnoszenia pionowego play-icon

Kolumna podnosząca LC3 ustanawia standard dla podnoszenia pionowego

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK play-icon

LINAK – gruntowne testowanie systemów siłowników liniowych w najnowocześniejszych ośrodkach testowych LINAK

Pliki

Więcej o fotelach dentystycznych

Systemy na bazie siłowników LINAK zapewniają płynną regulację i komfort foteli dentystycznych.

Kolumna podnosząca LC3 ustanawia standard dla podnoszenia pionowego

Zapewnia cichy, mocny i bezpieczny napęd w zaawansowanych urządzeniach medycznych, takich jak stoły operacyjne, fotele zabiegowe i aparatura rentgenowska.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt