Skontaktuj się z Nami Tutaj
Leżanka zabiegowa i fotel dentystyczny wyposażone w produkty LINAK w poglądowym otoczeniu.

Kliniki i ośrodki zdrowia

Systemy siłowników LINAK do zastosowań w klinikach i ośrodkach zdrowia zapewniają płynną i niezawodną regulację ustawienia, co przekłada się na optymalny komfort użytkowania bez ustępstw w kwestiach ergonomii i wydajności.

Systemy siłowników do zastosowań w klinikach i ośrodkach zdrowia

Rosnące zapotrzebowanie na usługi medyczne, napędzane globalnymi megatrendami, takimi jak starzenie się społeczeństw i wzrost liczby ludności na świecie, w połączeniu z tendencją do dbania o zdrowie i utrzymania odpowiedniego poziomu sprawności fizycznej, determinuje potrzebę wprowadzenia wysokiej jakości rozwiązań systemowych.

Systemy siłowników elektrycznych LINAK® zapewniają płynną i niezawodną regulację ruchu na potrzeby wielu różnych zastosowań w klinikach i ośrodkach zdrowia.

LINAK oferuje specjalnie projektowane, wysokiej klasy rozwiązania systemowe do leżanek zabiegowych i foteli dentystycznych, w wersjach podstawowej i zaawansowanej.

Wyposażenie urządzenia nadrzędnego w napęd pojedynczy lub złożony, lub wprowadzenie mechanizmu regulacji opartego na oprogramowaniu w połączeniu z akcesoriami, takimi jak funkcja masażu lub podbicie mocy dla funkcji podgrzewania zapewniającej dodatkowy komfort, przyczynia się do lepszego i bardziej skutecznego leczenia.

Możliwości technologii LCi™, która pobiera rozmaite dane z systemu, są nieograniczone. Pozwala monitorować stan systemu, śledzić harmonogramy serwisowe, identyfikować błędy systemowe i stan naładowania akumulatora, a nawet zapobiegać nagłym awariom systemu.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt