Skontaktuj się z Nami Tutaj
Biurka

Przemysłowe stanowiska robocze

Systemy na bazie siłowników LINAK zapewniają płynną i niezawodną regulację wysokości w stołach montażowych i pakowalniczych oraz różnego rodzaju stanowiskach roboczych.

Przemysłowe stanowiska robocze

Systemy siłowników do przemysłowych stanowisk roboczych

Wzrost znaczenia ergonomii w wielu organizacjach doprowadził do poszukiwania nowych sposobów na zapewnienie pracownikom mniej uciążliwych warunków pracy. Duża liczba nieobecności spowodowanych dolegliwościami układu kostno-szkieletowego i innymi chorobami zawodowymi generuje wysokie koszty i wymaga wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą podnieść wydajność pracy i uczynią ją bardziej atrakcyjną. Istotną rolę w tego typu rozwiązaniach może odgrywać możliwość wszechstronnej regulacji stanowisk roboczych. Systemy na bazie siłowników LINAK są źródłem płynnego ruchu oraz wielu innych korzyści.

  • Trwałość potwierdzona w oparciu o rygorystyczne testy
  • Innowacyjne i stabilne rozwiązania z napędem w układzie równoległym
  • Współpraca z globalnym partnerem z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem

Możliwość regulacji wysokości stanowisk roboczych pozwala poprawić ergonomię w miejscu pracy. Może ponadto przyczynić się do usprawnienia procesów produkcji realizowanych metodą LEAN przy liniach montażowych i pakowalniczych, a także zapewnić ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi przy stołach roboczych ESD. Siłowniki LINAK zapewniają możliwość płynnej regulacji praktycznie każdego przemysłowego stanowiska roboczego w zakresie wysokości blatu roboczego oraz ustawienia narzędzi.

Trwałe i sprawdzone siłowniki
Zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane rygorystycznym testom w celu potwierdzenia ich trwałości oraz zgodności z odnośnymi normami. Standardowo nowoczesne siłowniki elektryczne nie wymagają konserwacji. Przemysłowe stanowiska robocze są często eksploatowane przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia, co powoduje wzrost zapotrzebowania na bezawaryjne działanie i ograniczenie przestojów.

Płynny ruch dzięki stabilnym kolumnom
Pracownicy korzystający z przemysłowych stanowisk roboczych i wykonujący pracę w systemie zmianowym są różnego wzrostu oraz mają różną budowę ciała. Aby zapewnić im optymalny poziom ergonomii, konieczne jest wprowadzenie regulacji stanowiska pracy stosownie do indywidualnych potrzeb każdego pracownika. Bogaty asortyment produktów LINAK umożliwia zaprojektowanie dowolnego stanowiska roboczego. Wszystkie siłowniki odznaczają się wysoką stabilnością i pozwalają budować systemy zapewniające płynny ruch o niskim poziomie hałasu. 

Doświadczony partner o globalnym zasięgu
Od ponad 30 lat firma LINAK nieustannie rozwija swoją ofertę produktową i pogłębia wiedzę na temat specyfiki rynku globalnego. Do współpracy z naszymi partnerami od zawsze podchodzimy z pokorą i otwartością. Dzisiaj firma LINAK oferuje najwyższej jakości systemy na bazie siłowników elektrycznych wraz z dostępem do zaawansowanych technologii, takich jak ZERO™ (ograniczenie zużycia energii w trybie gotowości do < 0,1 W) i technologia antykolizyjna PIEZO™

 
Czytaj więcej
System do przemysłowych stanowisk roboczych

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Rozwiązania do biurek

LINAK zapewnia płynną i cichą regulację w różnego rodzaju biurkach i stanowiskach roboczych. Zarówno poprzez same kolumny podnoszące jak i kompletne systemy ramy.

Czytaj więcej

Systemy do przemysłowych stanowisk roboczych

Przykłady specjalistycznych stanowisk roboczych, w których z powodzeniem znajdują zastosowanie systemy siłowników liniowych, obejmują stoły montażowe, stoły pakowalnicze i stoły robocze ESD. Wśród sprawdzonych rozwiązań są systemy z kolumnami liniowymi, kolumnami z obudową silnika i siłownikami do zabudowy.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.