Skontaktuj się z Nami Tutaj
Łóżka medyczne

Łóżka szpitalne

Starzenie się społeczeństwa przy jednoczesnym braku wystarczającej liczby personelu do opieki nad pacjentami przekłada się na wzrost zapotrzebowania na łóżka szpitalne. Rozwiązania na bazie siłowników LINAK pozwalają uzyskać optymalną funkcjonalność w zakresie ruchu, łączność ze szpitalnym systemem informacyjnym i dostęp do usług cyfrowych, poprawiając wydajność pracy coraz bardziej obciążonych opiekunów.

Łóżka szpitalne

Rozwiązania systemowe do łóżek szpitalnych

Łóżko szpitalne, niezależnie od typu, powinno zapewniać pacjentowi optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa, a personelowi ergonomiczne warunki do sprawowania opieki.

Łóżka szpitalne z dostępem do rozmaitych opcji ruchu i dodatkowych funkcji pozwalają opiekunom pacjentów pracować wygodniej i efektywniej. Rozwiązania oferowane przez LINAK® umożliwiają wielostopniową regulację wysokości oraz podparcia pleców, nóg i/lub kolan. Dzięki wydajnym napędom, personel medyczny zyskuje lepszą ergonomię w postaci odpowiedniej wysokości do pracy w pozycji stojącej i łatwej zmiany ułożenia pacjenta. Ruchy wspomagane przez siłowniki elektryczne LINAK przyczyniają się do większej satysfakcji z pracy.

Rozwiązania na bazie systemów siłowników elektrycznych LINAK zapewniają nie tylko płynną i cichą regulację ruchu. O ich wartości dodanej stanowią:

  • funkcjonalne rozwiązania Intelligent Care Solutions™, które ułatwiają opiekunom wykonywanie ich codziennych obowiązków
  • technologia LINAK LCi™ i usługi cyfrowe, podnoszące wydajność pracy
  • rozwiązanie cyfrowe OneConnect™ z możliwością serwisowania urządzeń w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania

Rozwiązania Intelligent Care Solutions zapewniają większą funkcjonalność
Inteligentny system LINAK OpenBus™ jest oparty na platformie modułowej i zapewnia dostęp do szerokiej gamy akcesoriów, które dodatkowo zwiększają funkcjonalność i podnoszą komfort użytkowania, poprzez rozwiązanie do pomiaru ciężaru pacjenta i system wykrywania pustego łóżka. Oświetlenie pod łóżkiem włącza się, gdy pacjent opuszcza łóżko, ułatwiając mu bezpieczne poruszanie się w ciemności bez ryzyka upadku. Rozwiązanie do pomiaru ciężaru ciała pozwala opiekunom monitorować wagę pacjenta bez opuszczania przez niego łóżka i zarazem eliminuje konieczność ręcznego przemieszczania pacjenta.

Usługi cyfrowe pozwalają uzyskać wyższe standardy opieki
Interfejs komunikacyjny LINAK LCi zapewnia łączność z systemami zewnętrznymi i umożliwia odbieranie powiadomień dotyczących pustego łóżka lub czynności sanitarnych bezpośrednio na smartfonie, komputerze stacjonarnym i głównym panelu pielęgniarskim. Możliwość zapewnienia łączności między łóżkiem a urządzeniami innych producentów sprawia, że łóżka szpitalne stają się integralną częścią szpitalnego systemu informacyjnego, z korzyścią dla wydajności pracy personelu medycznego.

Niezawodny system kontroli ruchu
Firma LINAK słynie z niezawodnych produktów, które odznaczają się długotrwałym i bezawaryjnym działaniem. W przypadku łóżek szpitalnych wszystkie napędy muszą bezwzględnie pozostawać pod stałą kontrolą, dlatego też oferujemy naszym klientom łatwy sposób optymalizacji ich procesu wsparcia technicznego. Rozwiązanie LINAK OneConnect™ zapewnia zdalny dostęp do danych serwisowych, umożliwiając szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów z dowolnego miejsca na świecie, dla zagwarantowania długiego czasu sprawnego działania łóżka.

Czytaj więcej
Łóżka szpitalne z napędem na bazie siłowników LINAK play-icon

Łóżka szpitalne z napędem na bazie siłowników

LINAK przedstawia system podstawowy z technologią OpenBus™ do łóżek szpitalnych play-icon

LINAK przedstawia system podstawowy z technologią OpenBus™ do łóżek szpitalnych

Wszystko w jednej skrzynce play-icon

Wszystko w jednej skrzynce

Siłownik liniowy LINAK LA23 play-icon

Siłownik liniowy LINAK LA23

Pliki

Więcej o łóżkach medycznych

Łóżko jest naturalnym punktem wyjścia dla poszukiwań innowacyjnych sposobów na zapewnienie osobom chorym większej niezależności. Oferta produktowa LINAK doskonale sprawdza się w rozwiązaniach wykorzystywanych w łóżkach medycznych.

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

System podstawowy OpenBus™ do łóżek szpitalnych

Rozwiązania na bazie siłowników z możliwością regulacji do nowoczesnego sprzętu medycznego. Zmodernizuj analogowy system siłownikowy i sięgnij po liczne zalety technologii OpenBus™

Folder rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa

Różne zastosowania wymagają różnych funkcji bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie dla branży medycznej projektujesz, w LINAK znajdziesz szeroką gamę standardowych i opcjonalnych funkcji bezpieczeństwa.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt